Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Lakásvásárlás után ti vennétek...

Lakásvásárlás után ti vennétek új kádat, vagy használnátok egy idegen ember után?

Figyelt kérdés
Ha pl külsőre nem sérült, egy alapos takarítás után nincs miért bizarnak érezni a dolgot, nem? :)
2019. ápr. 29. 19:45
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Az attól függ milyen a fürdő önmagában. Ha szép új (pár éves), viszonylag tiszta, vagy alapos takarítással, fertőtlenítéssel tisztítható, akkor nem lenne gondom.

Ha régi kád van benne, aminek már göcsörtös a felülete, megtakaríthatatlan, akkor valószínű a fürdő többi része is retro, szóval az egészet szétverném.

2019. ápr. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

WC ülőkét cserélni.

Kádat, mosdót, fajanszot meg vízkőoldózni, fertőtleníteni.


Kérdező, amúgy sosem fürödtél még szállodában?

2019. máj. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
Szia,Mi tavaly vettünk házat,nem cseréltük le a kádat,csak alaposan átfertőtlenítettük többször is,viszont a wc ülőkét azt le cseréltük az első nap.
2019. máj. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Én egy szép, régi téglalakást vettem 2013 decemberében. Annyi hibája volt, hogy 10 éve nem volt festve, mert meghalt a tulajdonosnő. A faragott ajtókeretek még 1910-ből való, eredetiek voltak, a vékony fenyőparkett meg 1950 körüli. (Ilyet ma csak nagy pénzért csinálnak, inkább felcsiszoltattam). A régi ablakot is szerettem volna megtartani, de nem lehetett szigetelni, azt cseréltük. A fürdőszoba volt a lakás legkisebb helyisége a fürdőszoba volt, ehhez egy nagyobb a konyha, én meg tisztaságmániás, full igényes srác vagyok, így a kis fürdőszoba éléstár lett, a konyhából 9 nm-t levágtunk, ez lett az új fürdőszoba, így a sarokkád, a zuhanytelep, a villanybojler, a toalett újként került be. Más egy koliban/szállóban fürödni, és más otthon ki tudja kik után, egész életedben, ahol megteheted, hogy újra váltasz...
2019. jún. 9. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Amúgy 20-as, 30-as évekbeli szecessziós stílusban rendeztem be sok évnyi munkával (iszonyat drágák a bútorok!).
2019. jún. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
*10-es, 20-as - elírtam...
2019. jún. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Juliusz48 ***** válasza:
Egy más által már használt ház vétele után miért zavar pont a kád? A legalább tégláig visszabontott vakolatot feltételező felújítás talán változtatna a használt jellegen.
2019. júl. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
54%
9-nek: Vegyél egy lavórt, azt használd tisztálkodáshoz. A kertben egy pottyantóst építs, célszerűen guggolós kivitelűt, így talán megszűnnek az "idegen érzeteid". Esetleg szedd be a felírt tablettáid...
2019. júl. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!