Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ti is örültök hogy felmentek...

Ti is örültök hogy felmentek az ingatlanárak?

Figyelt kérdés

Szoktam látni, jól beszóltok ha pl. egy fiatal panaszkodik, hogy az életben nem lesz háza vagy 70 éves koráig el lesz adósodva.


Igazatok is van. Ez van ezt kell szeretni. Szerintem most normálisak az árak. Miert lenne olyan sok egy 50m2 panelért 30-40 millió forint?


Küzdjön meg érte, ha akar!


Meg egyebkent is ott a CSOK, akkor mi probléma?


Nem értem ezeket a mai fiatalokat, egyszerűen nem tudnak a kapitalizmusban boldogulni, pedig ennél jobb nem lesz soha.


2019. ápr. 30. 10:12
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
90%

Én abból a szempontból örülök, hogy apàm megörökölt hàzàt most dràgábban tudom eladni.

Ugyanakkor viszont a fiatalokat sajnàlom, mert nehéz helyzetben vannak.

Mi ugyan sajàt, tehermentes kertes házban élünk, de ha most lennénk huszonévesek, bajban lennénk.

2019. ápr. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim válasza:
83%

Nekünk ez nem jelent gondot, sőt, jó is, ugyanis a mi passzív bevételünk ettől nőtt. De közben tényleg ott van a rengeteg pályakezdő 22-25 éves, akik esetleg pár éven belül családban is gondolkoznának... És nekik csak úgy lesz egy kis lyukuk valamelyik pesti lakótelepen, ha egész életükre eladósítják magukat. Itt pedig nem is luxusról beszélünk, hanem mondjuk egy 4.-en lévő másfél szobás lakásról, bármiféle extra nélkül.

Több barátnőm is van, akik nemrég diplomáztak, most vállaltak babát, és mindnek vagy úgy lett saját lakása/háza, hogy a szülőktől kapták, vagy a párjuk van olyan helyzetben.... Önerőből manapság nem sok fiatal engedheti meg magának a saját ingatlan luxusát.

2019. ápr. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem, tartok attól, hogy ez mint gazdaságilag valójában nem indokolható áremelkedés, valahol vissza fog ütni.
2019. ápr. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Pedig az emberek bólogatva nyugtázzák minden rendben.


Fejlődünk, növekszünk!

2019. ápr. 30. 10:51
 5/25 anonim ***** válasza:
85%

Nem örülök.

CSOK-ot vegyen fel, akinek hat anyja van. Neked is biztos szüleid tették a feneked alá és azért vigyorogsz most.

2019. ápr. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
71%

A CSOK-kal nagyon sokan meg fogjàk szívni, ez màr előre borítékolható.

Ha én lennék olyan helyzetben mint néhány ismerősöm (lóhalàlàban szülik a gyerekeket) nagy bajban lennêk, de akkor sem szülnék.Egy lànyom van, soha nem akartam több gyereket, "lepapírozni" meg végképp nem.

2019. ápr. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
75%
Azok az ismerőseid, akik "lóhalálában szülik" a gyerekeket, mit szívnak meg a CSOK-on? Komolyan kérdezem.
2019. ápr. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim válasza:
100%
Kérdező, azért az itteni válaszolókra nem sokat lehet adni... Ahogy olvasgatok az oldalon, sokszor fogom a fejem. Főleg az ilyen kamaszos/fiatal felnőttes esetekben. Pl. hogyha valaki 18 évesen még otthon él (ami valljuk be, sok esetben még gimnázium!), akkor örüljön hogy ott élhet, adjon bele a rezsibe, vegye meg a saját dolgait, és kuss a neve, mert nem az ő háza... Vagy ha bármi ellentét van (akár egy mosatlan tányér miatt), azonnal az a válasz, hogy akkor lehet elköltözni, és tartsd el magad. Rengeteg ezen az oldalon a frusztrált, kárörvendő válaszoló. Ők nem is segíteni akarnak, egyszerűen csak jól esik nekik belerúgni egyet a másikba. Csak remélni tudom, hogy a való életben azért a szülők része még normálisabb.
2019. ápr. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Válságot jósolnak egyesek, ezért gondolom, (ne legyen igazam!) hogy baj lesz abból ha eladósítjàk magukat a fiatalok.

Biztos rémlik a svàjci frankos időszak.Sajnos rengeteg csalàd dőlt be, mentek tönkre.Ha a felvett CSOK utàn emberek vesztik el a munkàjukat, megint a tehetősek jàrnak majd jól, hisz fillérekért fognak ingatlanokhoz jutni.

2019. ápr. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Itt nem lehet válság. Dübörög a gazdaság, az ország jól teljesít...


*amúgy hogy hogy Ennyi normalis válasz érkezik? Minden kerdes alatt az emberek 90%a nyalja a kapitalizmus és az ország segget, sot azt irjak most vannak normál árban az ingatlanok !!!!!!! :DDDD*

2019. ápr. 30. 11:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!