Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ti is örültök hogy felmentek...

Ti is örültök hogy felmentek az ingatlanárak?

Figyelt kérdés

Szoktam látni, jól beszóltok ha pl. egy fiatal panaszkodik, hogy az életben nem lesz háza vagy 70 éves koráig el lesz adósodva.


Igazatok is van. Ez van ezt kell szeretni. Szerintem most normálisak az árak. Miert lenne olyan sok egy 50m2 panelért 30-40 millió forint?


Küzdjön meg érte, ha akar!


Meg egyebkent is ott a CSOK, akkor mi probléma?


Nem értem ezeket a mai fiatalokat, egyszerűen nem tudnak a kapitalizmusban boldogulni, pedig ennél jobb nem lesz soha.


2019. ápr. 30. 10:12
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
19%

Én tényleg örülök neki, így 50 éves koromra megvalósíthattam amiről mindig is álmodtam, egy relativ modern kertesházat.

Eddig amit meg tudtam volna fizetni, az az isten háta mögött volt, most viszont 20km-re a megyeszékhelyünktől tudtam venni a panelom árából amit 20 évig fizettem egy álmaim kertesházát.. és még maradt is 5millióm tatarozni. 3-4 évvel ezelőttig egy ilyen és ilyen közeli kertesházért 2* annyit kértek, mint amiért el tudtam volna adni a panelomat... Szerintem istencsászár, hogy így felmentek az árak.

2019. máj. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Mi a baj a csokkal?

Jövedelem nélkül is felveheted eme kölcsönt és még a kipottyantott kölök is fizetni fogja

2019. máj. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

"Jövedelem nélkül is felveheted eme kölcsönt és még a kipottyantott kölök is fizetni fogja"

Nem, a CSOK-ot senki nem fizeti vissza, az egy vissza-nem-térítendő támogatás. Teccik érteni? :-)

Ha valaki emellé felvesz hitelt, na azt vissza kell fizetni. De az nem összekeverendő a CSOK-kal.

2019. máj. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 Riki miller válasza:
az a szomorú hogy hogy az öregek idejében könnyebb világ volt , az ország egy csomó hitelt vett fel más országoktól hogy ezt megvalósítsa iss ezt a következő generáció fizette vissza IS az öregebb generáció mutassa be magát úgy mintha nekik nem lenne életük.Normális helyzetben egy mai fiatal 30-35 éves korára jut oda hogy van egy saját lakása , magabiztosan családot alapíthat is ahejet hogy bátorítást kapnának az idősebbtől csak elveszik az önbizalmát
2019. máj. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:

Gusztustalan amit művelnek!!

Ez is egyfajta népirtás persze ez nem csak nálunk probléma. De nálunk mar átlépett egy olyan határt ami már nyilt népirtás!

Abban viszont biztosak lehettek hogy a külföldi pénzesebb "emberek" örülnek örülnek neki.

2020. aug. 20. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!