Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Ha ki van írva, hogy irányár,...

Ha ki van írva, hogy irányár, mennyit lehet alkudni reálisan?

Figyelt kérdés
Pl egy 25milliós ingatlanból.

2019. máj. 6. 16:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

0.5-1 millió körül.

De ez nagyban függ hogy mennyi az érdeklődő.

Lehet hogy semmit.

Próbálkozz.

2019. máj. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyire sürgős az eladàs és hány jelentkező van rá. A jelenlegi ingatlan helyzetben szerintem max 1-2 milliót tudsz alkudni. De 6 éve simán le lehetett alkudni egy 25 milliós házat 20 alá. De most kétlem, max az illetéknyi összeget próbálnám meg
2019. máj. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nekem nincs illeték, mert drágábbért adtam el év elején a lakásomat, benne vagyok még az 1 évben
2019. máj. 6. 17:11
 4/7 anonim ***** válasza:
28%
Nem ez a kérés, de én kivárnék a vásárlással. Nagyon fel vannak turbózva az árak, ez a mizéria nem tarthat túl sokáig.
2019. máj. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%

"nem tarthat túl sokáig"


Köszönjük a nap viccét.

2019. máj. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
71%
"nem tarthat túl sokáig" - az a vicc, hogy sokan ugyanezt mondogatjak mar evek ota. Aki hulye, az meg rajuk is hallgatott. Pl volt valakinek 5 millioja, de kivart, inkabb gyujtogetett tovabb, mintsem kiegeszitette volna 2 millio hitellel, es vett volna egy lakast 7 millioert. Ennek az embernek ma lehet, hogy van 8-9 millioja is akar, de ugyanaz a lakas mar 20 millio. Jovore lesz 10 millioja, a lakas meg 30 lesz.
2019. máj. 7. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Miért nem lehet megérteni, hogy az ingatlanpiac ciklikus? Miquelnek igaza van. Aki 3 éve azt javasolta, hogy várjanak a vásárlással, és aki most azt mondja, hogy ne várjanak, az egyaránt nincs tisztában a ciklikusság tényével. Szükségszerűen el fog majd jönni, mikor a vásárlóknak fog kedvezni az ingatlanpiac, csak azt nem lehet tudni, hogy 1 hónap, 1 év, 2 év vagy 5 év múlva. Aki megteheti, hogy sokáig vár, annak lesz olcsóbb is (lehet nominálisan is, nem csak reálértékben). A MNB elemzései szerint Budapesten már túlárazottak az ingatlanok. Hamarosan jön egy jegybanki alapkamat növelés is, amit már egy fél évtizede nem tett meg.
2019. máj. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!