Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » "Sötét településeken" való...

"Sötét településeken" való ingatlanvásárlás így milyen ötlet?

Figyelt kérdés

Most belemehetnék a mai ocsmány ingatlanárakba, úgyis csak védenétek az egészet, meg ez a kapitalizmus, szeretni kell stb. stb. szóval hagyjuk is.


Azon gondolkodtam, hogy akinek pl. nincs családja, és magát nem félti, mi lehet a gond akkor, ha egy olyan településen vesz ingatlant, ahol hát sok "C", nem jó a közbiztonság.


Tételezzük fel valaki jó fizikumú, magasan képzett harcművész/küzdősportos, aki a fegyveres támadást is tudja kezelni...


Annak mi gondja lehet ilyen helyen? Rakat egy riasztót a házba és bérel egy vagyonvédelmi cégnél szolgáltatást, aztán kocsival meg bejár a megyeszékhelyre dolgozni, vagy ahol a legközelebb van munka.


Az már más kérdés, ha valakinek családja van, akkor őket félti, és így nem kivitelezhető...


2019. máj. 9. 13:47
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Utolsó.


Hát igen, igazad van.


Csak tudod, hitellel a nyakadban nem kellemes. Nekem még ilyen gettó házhoz is kellene felvenni.


De nyugodtabban alszok 3-4 millióval, mint 10-15 millió hitellel...


Amúgy nekem kilőve, akarok családot, van párom.


De ha egyedüli lennék és az is akarnék maradni, már holnap mennék valami borsodi vagy szabolcsi helyre.


Én magamat nem féltem, az meg hogy lelombozó, hát istenem, az egész élet az.

2019. máj. 10. 14:40
 12/14 anonim ***** válasza:

#11

Azt fogd fel, hogy nem a közbiztonság az ilyen helyen a legnagyobb problémád,- bár az sem jó,ha hetente kirabolnak - hanem a nyugalmad.

Egyébként lehet találni teljesen cigánymentes helyeket is (akár Hevesben, vagy Baranyában is) normális áron, nem kell becuccolni a gettóba.

2019. máj. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Hiába vagy harcművész, az ilyen nem tisztel se istent, se embert, nemhogy magántulajdont. Úgy járkálnak ki-be az udvarodba, mint a nyári szellő. Udvarra riasztót úgysem rakatsz, max kutyát. Azt megmérgezik, agyonverik. A riasztót bemennek, leverik. A gázosabb településekre a rendőr be se megy. Szerintem ne akarj magadnak rosszat, szélsőséges eset, de ha álmodban elvágják a nyakad, akkor hiába vagy világbajnok harcművész.
2019. máj. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én nem kockáztatnék, inkább nagyon húzzátok össze a nadrágszíjat, vagy másodállás, vagy több hitel, de ilyen helyre nem mernék költözni
2019. máj. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!