Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Titeket is szörnyen letör,...

Titeket is szörnyen letör, hogy nincs saját tulajdonú ingatlanotok és valószínű h nem is egyhamar lesz?

Figyelt kérdés

Majdnem minden ismerősöm kap a szüleitől lakást/lakás alapot.

Nekem, minimál bérből kb soha nem lesz.

Úgy gondolom, így nem lehet teljes az életem.

Kiszolgáltatott vagyok az albérletben, sosem alakíthatom saját képemre, bármikor kirakhatnak, még kutyát sem túlzottan vállalhatok. Állandóan költözgetni kell...

Rossz érzés fog el, bizonytalan vagyok nagyon.


Tudom, tudom nyugaton mindenki bérlakásban él, ez engem megmondom őszintén nem érdekel. Nem ott vagyunk.


Szerintem ha valaki gyeret vállal, annak a jövőhére is gondolnia kellene, mert nem a gyerek akart megszületni létezni és élni, hanem a szülő. Szerintem sokan el vannak tévedve, hogy annyi a gyereknevelés hogy van tető a feje fölött meg kap enni...


Hogyan bírkóztok meg ezzel a tudattal?


Külföldre nem szeretnék menni, távol a családtól rokonoktól.



2019. máj. 13. 15:07
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gáz. Sehol nem dobnak az ember után lakást, főleg ha élhető helyen van. Az, hogy külföldre mész dolgozni, felgyorsítja a folyamatot, ami nem gáz, hanem tök jó lehetőség.

Én Budapesten élek. Ma már tudnék önerőből venni egy lakást a vidéki kisvárosban, ahonnan származom. Ha ott maradtam volna, ennek még a közelében sem lennék. Az más kérdés, hogy én nem azzal a céllal jöttem el, hogy visszaköltözöm, ha megvan a lakásravaló.

Áldozatokat kell hozni, ha az ember gyorsabban akarja elérni a célját, mint ahogy azt a sors diktálná.

2019. máj. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!