Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Tényleg szinte lehetetlen két...

Tomi:D kérdése:

Tényleg szinte lehetetlen két motivált pályakezdőnek a lakásvásárlás hátszél nélkül manapság Magyarországon?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Párommal 3 éve vagyunk együtt.

Én 22 éves vagyok ő pedig 21.

Én épületgépész vagyok ő pedig gyógypedagógiai asszisztens.

Mindketten minimálbérrel vagyunk bejelentve a többit zsebbe kapjuk a munkahelyünkön.

Én 290 e ft kapok ő mivel nem szakmában dolgozik ( anyagiak miatt ) 280 e ft.

A bankok szerint a legális jövedelmed maximum felét lehet leterhelni.

Szeretnénk majd ezt a babaváró hitelt igénybe venni.

Az ugye 10 m ft önerőt jelent.

Viszont ennek a havi törlesztője 50 e ft.

Mi ugye papíron 280 ft keresünk.

A legkedvezőbb banki ajánlat szerint mivel nincs semmi fedezetünk nettó 450 e ft fizetéssel + 6 m ft önerővel kell rendelkeznünk kettőnknek egy 25-30 m ingatlanhoz.

Az önerő ugye nem gond.

De a fizetés legális része sajnos igen....

Ebben a szakmában dolgozóktól szeretnék segítséget kérni.

Van e erre valami kiskapu vagy kezdjünk el mi is sok magyar társunkhoz hasonlóan angolul vagy németül tanulni? :)



2019. máj. 30. 21:57
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:

"Szóba jöhető települések leginkább: Abony, Törtel, Köröstetétlen, Jászkarajenő.


Esetleg: Újszilvás, Nyársapát vagy Kocsér."


A 100% C kategória mentesből már akkor nem lesz nehéz kitalálni.. :-)

2019. jún. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
27: Engem érdekel a ház ára és paraméterei.
2019. jún. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
A sok ingatlanos hogy rákapott a 27-es válaszára... XDXD
2019. jún. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
33: Nem vagyok ingatlanos.
2019. jún. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:

#33

Én se vagyok ingatlanos, hanem egyszeri Pest megyei lakos, akinek pöppet irreálisnak tűnik, amit a megszólított válaszoló írt.

2019. jún. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:

" pöppet irreálisnak tűnik, amit a megszólított válaszoló írt."


Pedig ez a valóság,Pest megye egyébként pedig egy ~6400m2 terület 187 db településsel...,senki nem állította,hogy mindenhol ez lenne :-)

2019. jún. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

#36

Valamiért mégis megy a sumákolás, és véletlenül se kapunk választ erre az egyszerű kérdésre. :)

Pest megye minden települése közel van Budapesthez, ez már önmagában iszonyatosan felveri az árakat.

2019. jún. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Akit valóban érdekel az a paraméterek alapján pár perc alatt magától is rájön,akit meg valójában nem annak meg tökmind1. Az pedig,hogy mi a távoli és a közeli megint csak relatív.Bp-hez ez mondjuk pont nincs közel,a főváros széle is ~80km...
2019. jún. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!