Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Az ingatlanosnak pontosan mi...

Az ingatlanosnak pontosan mi volna a hozzáadott értéke?

Figyelt kérdés
Csak a tulajdonsok jelenlétében nézhetjük meg a házat. Innentől kezdve pontosan mi szükség rá? Ha mindenképp tárgyalni kell a tulajdonosokkal, akkor úgyis meg tudunk kérdezni tőlük mindent. Ügyvédet, statikust is mi akarunk választani. Lehet valahogy az ingatlanos nélkül megtekinteni a házat? (Még nem néztük meg ergo nem írtunk alá semmit.)

2019. jún. 7. 15:16
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
79%

Nem látod a hozzáadott értéket?Perrel fenyegetőznek,felverik az árakat,okoskodnak és csak ők adhatják el,azaz ha szarul dolgozik akkor sosem találsz vevőt.

Nem csoda hogy kiszorították őket a Jófogás meg Facebook hirdetések,csak az vesződik ezekkel az agysebészekkel aki külföldre ment és nem tud ott lenni vagy rokont megbízni a felügyelettel.

2019. jún. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
41%

11.-nek.


Igen!


Aztán megy a sipítozás az RTL klubnak, hogy a lakásmaffia kirakta az utcára az eladót...mert sajnált némi aprót az ingatlanosra.

2019. jún. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
74%

12: Az a némi apró jelenleg 4-7 millió egy átlagos budapesti lakásra.

a maffiától az ügyvéd véd meg kb. 80 000 Ft-ért, nem az ingatlanos ennek a százszorosáért.

2019. jún. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
85%

Tökéletesen látszik itt az ingatlanos cigánykodás mibenléte. Szépen megkötik a tulajjal a kizárólagos szerződést fél-egy-két évre, aztán csinálják a semmit. Védve vannak, mert felmondani pénzért lehet, vevőt így nem kell sietve találni, mert idővel megunja a tulaj a várakozást és kicsengeti a szerződésbontás díját. Erre jó a kizárólagos szerződés, nettó cigánykodás.

Akinek van esze, az kapásból elhajtja a kizárólagos szerződést lobogtatókat és olyan irodát választ, ahol a vevő közben szabadon árulhat.

2019. jún. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
70%

Ne vegyél ingatlanostól lakást. Amúgy szarrágóskodónak tartom aki így áll hozzá.

Kötöttek egy szerződést, ami nem volt kötelező. De ha már így van, akkor nem árt mindenkinek ahhoz tartania magát.

Soha meg sem próbálnám a tulajt győzködni hogy bontson szerződést, és én sem bontanék az eladó házamra. Aztán kialkudja padlóig a vevőjelölt, aztán áá mégsem kell neki. Na tudod ám kivel szórakozzon. Azontúl ha ilyen fillérkuuró, millakuuró, akkor csak a problémák lennének vele mint vevő, ilyennek el sem adnám.

2019. jún. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
64%

Az ingatlanos hozzáadott értéke pl.egy céges háttér, sokan jobban bíznak egy ingatlanirodában, meg azt gondolják, hogy az ingatlanos ért az ingatlanokhoz, így nem lesznek becsapva.

Vagy pl. adtunk el mostanában egy házat, az ingatlanos vitte ki az érdeklődőket, mi nem is mentünk.

2019. jún. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
66%

semmi értelme az ingatlanosnak. Hiába hívom őket, sosem érnek rá megmutatni az adott ingatlant.

Ha meg igen akkor semmit nem tudnak az ingatlanról.

Amit vettem most lakást magánszemélytől vettem, szerintem semmi értelme az ingatlanosnak.

2019. jún. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
60%

Néha jó az ingatlanos.

Megállapodtam az ingatlanossal a vételárban, közben már csöngetett a következő lakásnéző.

Ő lement és elhajtotta őket, hogy el van adva a lakás.

És az aznapiakat is lemondta.

Ezt egy tulaj nem tette volna, inkább licitáltatta volna a vevőket.

Az ingatlanos megkapta a pénzét, letojja azt a párezer pluszt, amennyit esetleg egy nagyobb méretű ár esetén kapott volna.

2019. jún. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
64%

"Ezt egy tulaj nem tette volna, inkább licitáltatta volna a vevőket."


Ez nem így van, nálam is ez volt, jöttek a vevők sorba, az elsők egyik mondta hogy lefoglalja és megveszi. Szerintem ha ott nekiállok bohóckodni meg licitálgatni akkor mindegyik értelmes vevőt elhajtottam volna.

2019. jún. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
66%
Egy barátod felhívja az ingatlanost, aláírja a papírt, megnézi, megmondja neked a címet, te becsengetsz. Ha nem kizárólagos a rulaj szerződese, 5%-kal csökkent a lakás ára. Ez már milliókat jelent.
2019. jún. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!