Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Akik kiköltözek az agglomeráci...

Akik kiköltözek az agglomerációba, megbántátok?

Figyelt kérdés
Mik a pozitívumok illetve negatívumok?

2019. jún. 13. 16:08
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
59%

Ja a lényeg lemaradt: amióta "kint" lakok és hazaérek a bevásárlásból, de úgy hogy a kipufogó már szikrát húz, annyira ül a kocsi hátulja, csak megnyomom a gombot a távirányítót és kényelmesen begurulok a garázsba.


Az, hogy nem kell a kocsival negyed órát keringeni parkolóért este 8-kor, majd 5 fordulóval behordani a cuccot a 3. utcából, ez nekem minden pénzt megért.

2019. jún. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 mindentudó99 ***** válasza:
63%
A kérdező azt szeretné hallani hogy Budapesten kívül nincs élet.
2019. jún. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
85%

Agglomerációban élek és agglomerációban is dolgozom. Sajnálatomra az M0-án kéne végighasítanom mindennap. Ez mielőtt szétbombázták volna kb. 10 percet jelentett csúcsforgalomban is. Most legalább háromszorosát, de inkább mégtöbbet. Így b*sz*patni sok-sok ezer embert szerintem durva a mai világban és szomorú, hogy ránézésre úgy tűnik ez a munka konkrétan nem hogy nem halad, de áll. Szánalmas az a sebesség, amivel egy ilyen forgalmat lebonyolító út felújítását végzik. Ha ezt nézem, akkor megbántam igen, mert mélytorkozok mindennap kétszer és nincs kerülési lehetőségem. Pont azért költöztünk ide, mert a munkahelyeink közel vannak, jó a közlekedési lehetőség, erre tessék.

Ha nem ezt nézem, akkor nem bántam meg. Tömegközlekedési lehetőség a ház előtt, bevásárlási lehetőség 5 perc séta, dunapart 10 perc, orvosi rendelő 5 perc. Budapest karnyújtásnyira. Mire panaszkodjak, avagy mit hiányoljak?

Egyébként arra jó volt ez a tapasztalat, hogyha egyszer költözöm, akkor mégmesszebb költözöm a várostól. :)

2019. jún. 14. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
61%

Vagy, kérdezőnek nem vették meg a lakását, és akkor vissza Mindentudó99 válaszához.


Sorry

2019. jún. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
51%

"Isten ments, hogy kiköltözzek. "



"Isten ments, hogy beköltözzek...

...a koszos, büdös, kutyaszaros, összehugyozott, összehányt, lepusztult és túlzsúfolt, parkolóhely nélküli belvárosba, ami tele van csövesekkel, hajléktalanokkal és idegbetegekkel.


Ellenben Bp. legszélén lakom egy -mediterrán nyaralónak is megfelelő- családi házban.

Természetesen itt sem felhőtlen ám az élet.

Pl. a cinkék most is hangosan füttyögnek miközben tudják, hogy én ilyenkor a hintaágyból szoktam nézni a tv híradót a teraszon.

Meg pl. a kerti úszómedencénkben is túl meleg már a víz.

Azt mondja a gyerek, hogy ez már nem hűsít eléggé...

Szóval itt is vannak ám gondok...

:)

2019. jún. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
31%

Nem.

Te kinézel reggel az ablakodon és ezt látod:

[link]

Én kinézek és ezt:

[link]


Mégis én vagyok a munkahelyemen háztól-házig 1 óra alatt, mindennel együtt, természetesen vonattal, kényelmesen.

2019. jún. 15. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
28%

Engem nem győzött meg az utolsó, isten mentsen hogy még egy koloc medence a nyakamon legyen az udvaromban, ismerem azt az érzést amikor fáradtan hazaér az ember, és szembesül vele hogy már megint ki kell takarítani azt az istenverte medencét, ki sincs használva, de már megint posvadt benne a víz, eldugult a szűrője, este elfelejtettük lefedni, meg amúgy is csak a neve úszó, de igazán nem lehet benne úszni...miközben pakolom ki a garázsban a bevásárlást, s persze mindent vettem, csak azt nem amit akartam, de ugye visszamenni már macerás mert a legközelebbi bolt is minimum 15 km megfordulva, de az is bezárna mire visszaérnék. Arról meg nem is álmodom hogy valaha is pizzát kihoznak nekem, mert azt mondják, a kiszállás több mint a pizza ára, mondom oké, csak egyszer jó lenne nem összekoszítani a konyhát hanem rendelni készételt. Nem, köszönik szépen az érdeklődést, de nem vállalják hogy ide kihozzák. Mesteremberekkel ugyanez a helyzet. Hiába mondom hogy nem lakok a világvégén, egyszerűen lehetetlen. Köszönik szépen az érdeklődést, de annyi a munkájuk hogy nem érnek hozzám ki, munka után meg a táv miatt nem jön. Keressek mást aki elvállalja. Mondom köszi. És még emellé havi 60 ezer a benzinem alsó hangon a ki be járkálás miatt, gyerekhurcibálás miatt, akik nem érzik jól magukat, mert a társasban mindig volt játszótárs, itt meg a zárt telkek miatt azt sem tudjuk ki lakik mellettünk. Csak hazajönnek, bezárkóznak, pedig van gyerek ott is.

De persze hétvégén fokyamatosan füvet nyírnak, berregtetik azt a sszart, a mâsik szomszéd meg attól megy az idegeimre hogy egyfolytában permetez, nehogy gaz legyen a pázsit közt, s persze idehozza a szél be a lakásba a vegyszerszagot, arról nem is beszélve éjjel mennyi kutya ugat. Had ne soroljam a többi kerti munkát, fűnyírás, terasztakarítás...

Inkább nem kérek ebből.

2019. jún. 15. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
50%

#17

Az agglomeráció volt a kérdés, nem egy tanya az Isten háta mögött!

(A medencében meg megfelelő kezelés mellett nem poshad a víz, de a kérdés szempontjából ez nem is érdekes)

2019. jún. 15. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
55%
#17 mert a kva városban olyan jó szagok, és csend van? Vicces
2019. jún. 15. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
26%
18# as, ha elolvastad volna, akkor ott írtam hogy 15km megfordulva a bolt. Nem tanyasi házról beszéltem, hanem agglomerációs körzetről. Ha nem figyelsz, ne kommentálj.
2019. jún. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!