Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Duna House ingatlan közvetítő...

Duna House ingatlan közvetítő irodáról kinek mi a véleménye?

Figyelt kérdés
Duna House ingatlanközvetítő irodáról kinek mi a véleménye róluk?

2019. júl. 19. 14:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%
Ott is emberek dolgoznak, minden tipus előfordul. Szomszéd sokat panaszkodott, b.tatták hogy adja okcsóbban a házát. Kisobta őket, táblát levette,3 hónap múlva eladta.
2019. júl. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%

Ha venni akarsz tőlük, nincs baj, talán még segítenek is, a maguk flegma, életunt stílusával.

De ha eladni akarsz náluk, legfeljebb akkor sikerül, ha 1 FT-ért adod a házad.

De még akkor se biztos.

Ráérősek, nem nagyon foglalkoznak a hirdetéssel, de a jutalékot rádvernék, ha mégis te adod el a házad.

Szemét szerződést kötnek veled, vagy 10 oldal apró betű, ügyesen megfogalmazva, és a kizárólagost erőltetik rád, mindenféle beetetéssel.

Kerüld őket inkább!

2019. júl. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
51%

A szegények plusz adója az ingatalnos :)


Hacsak nem 200km-re élsz az adott ingatlantól, nagyon nagy luxus kidobni több millió fortintot az ablakon szerintem.

2019. júl. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
38%

3: Igen. Ha jól adsz-veszel, az árkülönbözetekből meg is lehet élni. Feltéve, hogy veszed az akadályokat menet közben. A legnagyobb összeg az ingatlanosnál úszhat el.

Amikor úgy hirdetsz, hogy ingatlanos ne hívjon, és naponta 120 hív, és a hívás tartalma röviden ennyi: "kérem, adjon nekem ajándékba 6 milliót!", és ordít veled, hogy ha nem adsz, miből tartsa fönn az irodáját...

Én csak magamat szeretném ebből a pénzből fenntartani, nem vállalkozást!

És nem fogok csak azért odaajándékozni 5 évi megélhetésemet, mert valaki agresszív.

2019. júl. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
51%

"Ha venni akarsz tőlük, nincs baj,"

Nekünk volt, most nem írom le, bele vagyok fáradva.

2019. júl. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Eladó vagyok ,és mi van akkor ha a vevő előlegéből a Duna House levonja a sikerdíjat ,de a vevő nem kap hitelt ,vissza adja-e a sikerdíjat a hirdető?
2019. júl. 20. 14:05
 7/11 Bogyaó válasza:
100%
Lakás eladó vagyok, erről az oldalról tudok nyilatkozni. Magáról a cégről nem tudok mit mondani, viszont "sajnos" én az alapján értékelték egy céget, hogy az a személy akit megbíznak a munkával, miként képviseli őket. A legelső DH-s üzletkötő palira akart venni, elsőre jól hangzó, de részletekre odafigyelve teljesen abszurd történettel akart kicsikarni belőlem szerződést. Nem is tárgyaltunk tovább. Innentől kezdve alapból visszautasított minden DH ajánlatot. Ahelyett, hogy korrekt, konkrétan ajánlat tétellel keresett volna meg, az is lehet hogy még fel is keltette volna az érdeklődésemet..
2019. júl. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
7: Mit mondott? És ki volt az, melyik irodától?
2019. júl. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Bogyaó válasza:
100%

Az előzőt javítva: visszautasított=visszautasított :)


Hát a nevére már nem emlékszem. Azt mondta, hogy látta a hirdetésemet, és hogy ő egy 80 éves házaspár megbízásából telefonál, akik nem tudnak internetet használni, és pont ilyen lakás lenne nekik megfelelő, és még az is beleférne nekik, hogy az általam kért összegre ráteszi a saját hasznát. Ja és persze kp-bán fizetnének. De előbb alá kellene írnunk egy megbízási szerződést, mert csak így tudja nekik kiajánlani a lakást. Persze csak egyedül jött volna, a lakásomat meg a saját maga készített fényképeken mutatta volna meg a vevőknek. Nem tudom ki az aki úgy vesz lakást, hogy azt kizárólag fényképen látja, és nem tudom ki az aki egy ismeretlennek bármit is aláír egy ígéretnek, hogy utána hozzá ám a vevőt.. Mondom, ha azzal keresett volna meg, hogy figyi, szerződjünk le, ezek a feltételek, ennyit ér a lakás, ennyi lesz a tiéd ennyi a miénk, akkor még végig is hallgattam volna. Persze nem vagyok naív, tudok hogy akkor nem élnének meg..

2019. júl. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Bogyaó válasza:

Ajj mindig átírja ez a szutyok amit írok...

Visszautasított=visszautasítok

2019. júl. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!