Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Beszéltem az àgyipoloskákat...

Beszéltem az àgyipoloskákat méreggel és több csípésekkel vagyok teli,,,,miért?

Figyelt kérdés

[link]

Ezzel a szerrel fújtam. Már mindent kiorobàltam. Erről van sok pozitív vissza jelzések.

Elképzelhetetlen,hogy később hat?

Sehol nem találom,hogy hol bujkálnak a rovarok,ezért minden zeget-zúgott befujtam.

Hívtam szakembert 3x volt kint 2 hetes eltéréssel. Nem használt semmit.Kidobaltam mindent amire azt mondta kuka. Több 100 ezer a károm. Ágy ,matrac ,padlószönyeg komód,ágyneműk, stb...és semmi eredmény. Mit csináljak? Bármi ötlet jó! Segítsetek! Nagyon elvagyok keseredve :(


2020. okt. 3. 22:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nálunk nem találtak semmi kakát meg jeleket ,hogy nálunk lennének, pedig az ágyat is kidobtam... de ott voltak. lehet onnan jönnek, biokillt próbáld meg az elég sok mindenre jó. Én nagyon xar voltam, de én az ágyat lefekvés előtt meg magamat tehát a bőrömet azzal fújkáltam, mert egyszerűen nem bírtam már. Nekem nem lett bajom, mert melegvérűekre nem hat, de ezekre a dögökre igen.
2020. okt. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem jelent semmit, hogy nyomokat nem találnak, max azt, hogy időben el lett kapva.

Családtag idén vitt haza nyaralásból, mivel nálunk elég csúnya probléma volt régebben, azonnal felismertem a csípéseit, mondtam neki, mire figyeljen. Nem talált semmit, de a csípések rosszabbodtak, kínjában irtót hívott. Az irtó kb épp csak le nem cseszte, hogy nincs itt semmi, feleslegesen jöttek, míg végül szétdúlva mindent a lakásban egyetlen egy picike ponton megtalálták a petemaradványokat. Utána megnyugtatták, hogy időben kapták el, jó eséllyel nem terjedt szét a fertőzés.


Olyan meg nincs, hogy átjön a szomszédból kajálni, majd hazamegy. Ha átjön a szomszédból kajálni, akkor be is költözik, max lassabban terjed a probléma. Nálunk is így volt, itt is átjártak kajálni, majdnem négy hónap volt, mire rájöttünk, mi a gond, mert eleinte csak kósza csípések voltak. De aztán rohamléptekkel szaporodtak el, még a plafonon is poloskák mászkáltak... nem kívánom senkinek.

2020. okt. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát bakker nem tudom... de nekem ott albiban beköltöztem aznap és első éjszaka telibe vertek... nyaktól lefelé egy tűszúrásnyi helyem sem maradt éppen... Aztán nem is emlékszem már hogy jöttem rá mik azok a csípések.
2020. okt. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Kérdező,

az semmi, ha csak a saját lakásodat rovartalanítod, mert biztosan állítom, hogy átmásztak a szomszédjaidhoz is. Nem szégyen, ha valakit ellepnek, ezért sürgősen minden környező lakást át kell n ézni és cssoportosan fertőtleníteni minden lakást, ahol észlelték őket.

Tatabányán van ilyen poloskairtó cég.

[link]

2020. okt. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is volt, kétszeri permetezésre eltűntek. Mindent lepermetezett a szaki, még a falakat is. Ami mosható volt, a lehető legmagasabb fokon mostam (persze, másodszor is)Nálunk is a heverő kárpitjának zugaiban volt. Kérdeztem az embert, hogy átmehetnek e másik lakásba, mondta, ahhoz már igen erős fertőzöttségnek kellene lenni, mert az ember közelében él, mivel vérrel táplálkozik. Valóban nem kell szégyenkezni miatta, hiszen minél előbb irtják, annál hatásosabb.
2020. okt. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!