Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Csiga csípése okozhatta?

Csiga csípése okozhatta?

Figyelt kérdés
Megfogtam pár csigát, hogy arrébb tegyem őket, ne legyenek láb alatt és valami megcsípte az ujjam. Bedagadt viszket és fáj eléggé. Már három napja. Sima csigák voltak. Lehetett tőlük, vagy valami más lehetett?

2021. júl. 17. 14:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
92%
A csiga nem csíp
2021. júl. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
97%

A csiga nem csíp, sőt még "csigaallergiáról" sem hallottam.

Másban keresd az okot, esetleg valamilyen növényben, amit fogdoshattál.

2021. júl. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
92%
a csiga nem csíp, attól nem lehet. lehet, hogy a csigaházra került valami, amitől fájhat?
2021. júl. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
97%
Csiga mivel csípne...???? A szemével? :-D
2021. júl. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
77%
Atyaég... Hány éves vagy kérdező?
2021. júl. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Miköze hogy hány éves vagyok a kérdésemnek? Szerinted te mindent tudsz mindenről a korodnak megfelelöen? Mert ha igen qkkor gratulálok. Jöhetsz olyannal, hogy "alap". Neked ez az alap, másnak meg más. Hidd el tudnék olyan témát ami nekem, az én valóságom ak alap, neked meg kínai...
2021. júl. 17. 15:57
 7/21 anonim ***** válasza:
67%
Mondj, akkor egy példát, ami szerinted neked alap. Azért kérdeztem a korodat, mert ezt egy ált. sulis gyereknek már tudnia KELL. Nem arról van szó, hogy mennyire tájékozott, hanem az alap tudás része, hogy egy csiga nem csíp, mert nem tud. Ha pedig egy valószínűleg alap tudást igénylő dolgot nem tudok, akkor szépen kigoogle-zom, nem hirdetem külön kérdésben, hogy mennyire hülye vagyok.
2021. júl. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
71%
6-os: óvodások is tudják, hogy a csiga nem csíp... .
2021. júl. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Nézd nekem ez tűnt hirtelen kézhezállóbbnak. Te úgy élsz ahogy akarsz, bááár érdekes lelkivilágod lehet, ha ismeretlenül lehülyézel másokat, csak azért mert másként működnek mint te. Mit tehetsz a környezetedben élőkkel...
2021. júl. 17. 16:14
 10/21 anonim ***** válasza:
77%
Ez "nem másként működés" :D az ilyen emberek szimplán buták, nem tanultak...
2021. júl. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!