Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Mi a neve annak az ipari...

Mi a neve annak az ipari vakond űző tablettának, ami egyedül hatásos? Olyan szaga van, mint a karbidnak, csak 1000-szer erősebb és egy apró, szürke tabletta. Azt hiszem, ezt használják focipályáknál...

Figyelt kérdés
2022. aug. 30. 15:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Háló. (Nem tabletta, de ha hatásos megoldást keresel akkor ez az)
2022. aug. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, nálunk is árulják! Zsákban lehet kapni, cement a neve. Némi víz és sóder hozzáadásával 1,5 méter mély beton kerítésalapot kell belőle formázni, csak ez véd a vakondtól. Az összes többi idő és pénz pazarlás.
2022. aug. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon hasznos válaszok, köszönöm! :)))) Na de most komolyan: ezer dolgot kipróbáltam, nem ismeretlen a téma, üvegtől a csapdáig, tényleg MIMDENT. Csak a fent említett tabletta vált be, de az nagyon. Ez egy ipari tabletta, egy a lyukba és eltakarodik az állat. Komolyan, én sem hittem el több évtized küzdelem után, hogy létezik ilyen. Pedig létezik. Csak nem tudom a nevét, mert az a (mezőgazdaságis) forrásom, akitől kaptam eddig, tőle már nem tudom beszerezni. Ezért kérdeztem, hátha valahogy hozzájutok, ha már tudom a nevét. Na szóval, kedves válaszolók, látom ti is el vagytok keseredve a vakond miatt, nektek is hasznos lenne, ha megtudnám a tabletta nevét. Ugye? ;)
2022. aug. 31. 09:15
 4/5 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok elkeseredve, hasznos állatnak tartom, kiirtja a kártevőket.

#1

2022. aug. 31. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy az vakond elleni dolog volt? Mert vakondot elűzni ilyen módon nem lehet, betúrja az adott járatot, és ás helyette két (tizenkét) másikat. A vakondot esetleg megmérgezni lehet, ha ez a szer valami gabonakárosító rovar elleni gázosodó szer lehetett, pl. magnézium-foszfid hatóanyagú tabletta. (Vakond ellen illegális, de ezzel senki nem szokott foglalkozni.)
2022. szept. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!