Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Szerintetek ez lehet ágyi...

Szerintetek ez lehet ágyi poloska jele a matracon?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


2023. jan. 3. 12:22
 1/6 A kérdező kommentje:
Ebben a csíkban vettem észre hogy ott vannak ezek a kis pöttyök.
2023. jan. 3. 12:22
 2/6 anonim válasza:
100%
Nem lehet hogy csak szösz? Illetve tapasztalsz csípéseket?
2023. jan. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez inkább csak valami törmelék ami a ruhádra/pizsamádra tapadt és forgolódás közben szétszóródott.

De persze ez nem lehet biztos, ha félsz attól, hogy valamiféle kártevő van ott akkor kezeld le a matracodat, cseréld ki az ágyneműdet és porszívózd ki az ágyadat alaposan!

Aztán jöhetnek a hivatalos irtással foglalkozók.

[link]

2023. jan. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi csak ezen a kis részen fedeztem fel most, lehet igen csak törmelék mindjárt megpróbálom leszedni, csak megijedtem mert most költöztem az albérletbe és nehogy megjelenjenek itt az ágyon matracon, csípéseket nem
2023. jan. 3. 12:35
 5/6 anonim ***** válasza:

#4 ha új a hely akkor jó ha figyelsz, ezzel nincsen gond. Szerencsére még nem találkoztam vele magam, de ahogy olvastam onnan szokták észrevenni az ágyi poloskát, hogy csípéseket találnak. Ettől még jó az óvatosság. cseréld le az ágyneműt és figyeld meg hogy lesz-e újra hasonló rajta.

A lepedőn én akkor láttam ilyet amikor vagy a mosáskor hozzáért egy szöszös valami, vagy tényleg beesett lefekvéskor valami a ruháról és az éjjel szétszóródott.

2023. jan. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

akkor ok, megnyugodtam igen figyelek mindenre

teljesen új ágynemum van ez a matracon van rajta

erre lesz majd egy védôhuzat

de irtozom a bogaraktól

megnyugodtam h nem az

2023. jan. 3. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!