Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Orultseg lenne vagy valoban...

Orultseg lenne vagy valoban van alapja a felelmemnek?

Figyelt kérdés
Tortent hogy par hete megjelentek a csigak a hazban. Eddig csak a kertben lehetett elvetve talalni, de azota mar a hazban is rendszeresen. Napi 4-5 csigat szedek ossze bent, rendre reggelre. Csupasz csigakat. Ejszaka maszhatnak elo mert latszik hogy a padloszonyeg ossze vissza van csuszkalva az undorito nyalkajukkal. Na de nem is ez az erdekes, hanem az hogy tegnap az arcomrol szedtem le egyet, olyan nedves volt hogy arra keltem fel. Mar majdnem a szamba maszott. Aztan eszembe jutott hogy mi van ha nem is oda fele tartott hanem onnan jott. Ertitek? Mi van ha belolem masznak ki es bennem szaporodnak? Vagy ilyen nem letezik? Akarhogyis nagyon fura hogy egyszer csak megjelentek a hazban logikus magyarazat nelkul

#csiga #Elszaporodas #Undormany
2023. szept. 2. 08:03
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Ez akkora kamu, mint egy ház. Ha valóban csigák mászkálnának rajtad, az első nagy kérdésed az lenne, hogy mivel mosd le a nyomukat.
2023. szept. 2. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Félelmednek nincs alapja.
2023. szept. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%

Tényleg, teljesen valószínű, hogy benned szaporodnak.

Akkor nincs más hátra, csigamérget kell enned pár kanállal, hogy elpusztuljon mind, ami benned szaporodik.

[link]

2023. szept. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

ha nem akarod őket megérinteni, szój rájuk egy csipetnyi sót..reggelente én is ezt teszem. Ezek már a barna meztelencsigák, a feketéket kiírtották...


Jót röhögtem a hülye kérdéseden...egyél sót, attól kipusztulnak.

2023. szept. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kérdező, belőled nem tudnak kimászni a csigák.

A gyomrodban nagyon erős gyomorsav van, az nem engedi semminek a kikelését, növekedését. A csigáknak hosszú idő kellene hogy megnőjenek akkorára hogy mászni tudjanak.

A kérdés nyilván kamu, mert aki csigát talál a házban az egyből azt keresi hogy jutottak be és azt akadályozza meg.

2023. szept. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha már egy marék altatóval alszol, akkor azt ne alblaktisztítóval vedd be!
2023. szept. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!