Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Gyakrabban kellene járnom...

Gyakrabban kellene járnom vezetni az oktatóval? Van alapja a félelmemnek?

Figyelt kérdés

Most kezdtem a jogosítványt. Első héten voltam 2 napot, második héten 1 napot, a harmadik hétre is csak egy vasárnapi órát kaptam. Igazából attól tartok, hogy így nehezebben fogok megtanulni vezetni. Arra gondolok itt, hogy pl van aki heti 3szor megy annak lehet ugyanekkora kezdő tudással, 40 óra kell, nekem meg majd 50. Vagy ennek nincs semmi jelentősége?

Egyébként először még jónak is tűnt mert nagyon fostam a forgalomtól, meg a kocsitól és úgy mindentől. És alapból úgy vágtam neki, ha nagyon félni fogok akkor inkább abbahagyom már az elején. Szóval ilyen még nincs bennem, ezért gondolkozok mostmár kicsit előre is.



2020. máj. 24. 22:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne félj! Én is így kezdtem, és elég jól megtanultam.
2020. máj. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Attól függ.

Én eleinte heti 2 szer mentem. Ez 2x50 percet jelentett.

Lassan fejlődtem felfelé. Ha kihagyás volt, rosszabb volt.

Teljesen 0 ról indultam.

A 25. órától gyorsítottunk. Azaz heti 4-5 x 50 percet megyek. Látványos volt a fejlődés már 2 hét után.

Most az 50 valahányadik óránál tartok. Sok volt a 2 hónap leállás. Ne görcsölj rá.

Kell amennyi kell.

Én úgy indultam eleve, hogy nekem a kötelező minimum 60 óra! :) ha ezt nézzük, elég jó vagyok.

2020. máj. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha ritkábban mész jobban le tud üllepedni amit tanultál, és kevesebb órára van szükség (én ezt tapasztaltam), viszont sokára fogsz végezni.
2020. máj. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én december óta heti kétszer jártam,egészen a pandémiáig. Már csak a vizsga volt hátra. He volt egy harmadik alkalom is,akkor nagyon rosszul ment.. HA pihihentem jobb volt. 44óránál járok,50ig eleve ki volt fizetve. Kíváncsi vagyok mikorra kapok új vizsgaidőpontot holnap. (Bp)
2020. máj. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Lehet hülye felfogás, de inkább végezzek hetekkel később mint hogy tízezrekkel többet fizessek. Persze szeretném jól kitanulni, de rohadt magasak az árak.
2020. máj. 25. 17:38
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem hülye felfogás! Én sem szeretnék addig vizsgázni, míg úgy nem érzem, hogy átmegyek. Nincs értelme kemény 10 ezreket fizetni a vizsgára, és bukok. Inkább veszek több órát, de átmegyek elsőre.

Az én oktatómnál is vannak többen akik 30 órával vizsgáztak. 3 szor vagy többször buktak, utána jöttek át az oktatómhoz. Egyikük azt mondta, ha okosabb lett volna anno, ő sem 30 órával vizsgázik, hanem vesz többet és akkor nincs a 3 bukás.

2020. máj. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!