Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Ágyi poloska irtásra hogyan...

Ágyi poloska irtásra hogyan készüljek fel?

Figyelt kérdés

Ágynemű, lepedő már kimosva.

Voltak ruhák az ágyamon, azokat beraktam a szekrénybe, csak utána vettük észre a jószágokat, szóval ha volt rajtuk vmi is, az ment a szekrénybe.

Ezért gondolnám, hogy az összes ruhát zsákba rakom, és viszem mosodába főzőprogramra.


De pl az íróasztalt lepakoljam? Vagy a polcokról a bizb@szokat, meg pl könyveket?

Hogy készüljek? Mit hagyhatok elöl? Mi az amit mindenképp érdemes elölhagyni?


Köszönöm!


nov. 6. 20:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Elsőnek nézd meg ágyat! Lehet jogy odapetéztek a poloskák. Én a kanapéágyamat felemeltem és ott volt a fészek. Hívtam szakembert. Kétszer ködöl 3 hetes eltolással. Azután a bubbels mosodába elvittem az ágyneműket, párnákat és ruhákat 60 fokon kimosni és szárítani.


A kanapé annyi büdös lett hogy kidobtam. Vettem rossmannban ágyipoloska írót és fújom a lakást.

nov. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem célszerű mosodàba vinni hisz így tovább adhatod másnak is a nyüveket.
nov. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#2 ha 60 fok felett mosom, akkor meghalnak, a peték is. Úgy nem tudom továbbadni.
nov. 11. 00:10
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen így oké csak akkor férre írhattad mert azt írtad bezsákoltad és viszed a mosodába.
nov. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Dehogy hasznosat is írjak én nem probálkoznék házilag. Szakember a biztos
nov. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!