Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Mi lehet ez az apró, pici bogár?

Mi lehet ez az apró, pici bogár?

Figyelt kérdés

Szóval 5 nappal ezelőtt a kisfiam kezén(tenyerén)

Láttam egy vörös foltot aztán rá másnap reggel a keze teljesen be volt dagadva, fájt neki..Láttam hogy csípés egymás mellett 4 darab.

De viszont senki máson nem volt, csak rajta.

Majd 2 nap után beholyagosodott neki és kifakadt,gennyes volt.


Mióta lement a dagadas, így jobban látom es kisebb csipesek olyasmi, mint a bolhae.


Tegnapelőtt atneztem az ágyat, az ágy mögött találtam egy nagyon pici fehér apró bogarat..

Illetve az ágyban

De vakuval lehet csak észrevenni.


Azóta feljottunk a galériára,mert félek hogy agyipoloska.


Szerintetek?


jan. 20. 16:16
 1/3 anonim ***** válasza:
az
jan. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az ágyipoloska nem apró fehér bogár.

Használd már a guglit.

[link]

A gyerek kezén az bármi lehetett. Akár megszúrta valamivel, vagy akármilyen rovar (pl. hangya) megcsíphette, amire esetleg még allergiás is. (Én pl. a hangyacsípésre vagyok allergiás, de egyes pókok csípése is így néz ki.)

jan. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem apró pici fehér bogár, de azt olvastam, hogy ami kikelt poloska és nem szívott meg vért, az fehér pont, azért mert nem táplálkozott meg vérrel.
jan. 22. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!