Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Szerintetek ez ágyi poloska...

Szerintetek ez ágyi poloska lehet? Mit kell ilyenkor tenni? Van olyan, hogy csak kihívom az írtót és az körbenéz?

Figyelt kérdés
Kislányomat valami megcsípte. A lábfején volt 1 (zokniban aludt), pocakján 1db, viszont az kis kézfején és az ujjain több. Pici apró csípés, mintha pattanás lenne. Öcsike is a szobában alszik és én is rajtunk semmi csípés nincs. Rend van, tisztaság, se tapéta, se szőnyeg, se képkeret. Az ágyát szétszedtük leszereltünk róla mindent, de semmit nem találtunk. Panelben lakunk most volt kötelező rovarírtás a srác azt mondta, hogy ez poloska. De csak úgy rávágta amikor mondtam neki, hogy csípés van.
2013. szept. 12. 10:06
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%

Az ágyi poloska 3 hónap után magától kipusztul, ha nem jut emberi vérhez, ugyanis ez a tápláléka. Hosszú ideig bírja kaja nélkül, de a 3 hónap az elegendő idő.

Nem akarlak elkeseríteni, de nagyon nehéz kiirtani.

Ruhákat függönyöket, ágyneműket minimum 60 fokon mosni, a mosottat elkülöníteni, a helyiségeket mindenhol különösen a szövetes bútorokon fertőtleníteni. Pici és bármilyen résben elbújhat.

Hívj szakembert, mert egyedül nem fog menni, de ne azt hívd aki a panelben írt, mert nem fog rendes mennyiségű anyaggal dolgozni. Keress egy vendéglátó- és szállodaiparban működő hivatalos rovar- és rágcsálóírtó szakembert. Nem vészes az ár (nálam szállásadóhelyen megfizethető áron dolgoznak).

2013. szept. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
0%
Szerintem túl sok Barátok Köztöt néztél mostanság :D
2013. szept. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ez már a Barátok közt előtt jelent volt sajnos. Viszont mivel 1hete se csípés se bogárra utaló jel nincs várunk. Reménykedve, hogy csak egy pók volt vagy valami.
2013. szept. 15. 10:16
 4/12 anonim ***** válasza:
59%
A gázmesterek szeretik hamar rávágni, hogy poloska, holott egy rendben tartott panellakásban jóformán lehetetlen az előfordulása. Hacsak a szonszédban nem "olyanok" laknak. Sztem sima pókcsípés.
2013. szept. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Én is remélem, hogy nem az. Mondjuk annyi van, hogy a másik lépcsőházban volt az egyik lakásban. Ők se koszosak ott is kisbaba van. És sajnos voltak nálam. Ezért is félek, hogy áthozták valahogy ide. De mondom 2hete nincs csípés se. Biokill-t vettem azért az egész lakást körbefújtam. Azóta sem látok semmit. De azért a para még bennem van.
2013. szept. 17. 09:05
 6/12 anonim ***** válasza:
59%
Sem poloskát, sem óvantagot nem lehet csak úgy "átvinni". Ezek a kártevők, amikor épp nem vért szívnak, a padló, vagy a bútor repedéseiben, fűtéscsövek melletti résekben, vagy hasonló sötét és szűk helyeken bújnak meg.
2013. szept. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem meg bolha. Kutyás körben nem mozgott? De nem kell kiirtani a kutyát, ez normális dolog. Este csapd fel a villanyt, és forgasd át a kiscsajt, meg az ágyneműjét, hátha elcsíped a delikvenseket.
2013. okt. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Kutya mellett nem voltunk. Viszont voltam egy garázsvásáron ahol vettem játékokat a fiamnak. Mindegyiket pincéből hozták fel. Elmostam őket, de lehet azzal behoztam a lakásba. Egyébként próbáltam elkapni azt a valamit, de semmi nyomát nem találtuk. Eltelt közel egy hónap azóta semmi. De még mindig rettegek:(
2013. okt. 4. 09:30
 9/12 anonim ***** válasza:
Akkor már nincs ott. Elfelejtheted. Rémeket pedig ne láss, és nehogy el merészeld tiltani a kislányt a kutyáktól, mert azzal roszat teszel neki, és beleneveled a halálfélelmet.
2013. okt. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

A garázsvásár nekem gyanús ..... Helyzet?

Nálunk volt ágyi poloska, szerencsére mi időben észre vettük és kertes ház. Hívtunk szakembert, ez augusztusban történt, azóta úgy néz ki, hogy nincs, de még most is rettegek. Egy rémálom! Bárcsak soha ne találkoztam volna ezekkel a dögökkel. A ruháink azóta bezsákolva állnak a garázsban, nem merem kibontani.


[link]

2013. okt. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!