Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Szerintetek ez ágyi poloska...

Szerintetek ez ágyi poloska lehet? Mit kell ilyenkor tenni? Van olyan, hogy csak kihívom az írtót és az körbenéz?

Figyelt kérdés
Kislányomat valami megcsípte. A lábfején volt 1 (zokniban aludt), pocakján 1db, viszont az kis kézfején és az ujjain több. Pici apró csípés, mintha pattanás lenne. Öcsike is a szobában alszik és én is rajtunk semmi csípés nincs. Rend van, tisztaság, se tapéta, se szőnyeg, se képkeret. Az ágyát szétszedtük leszereltünk róla mindent, de semmit nem találtunk. Panelben lakunk most volt kötelező rovarírtás a srác azt mondta, hogy ez poloska. De csak úgy rávágta amikor mondtam neki, hogy csípés van.
2013. szept. 12. 10:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én is a hoxáról szereztem az infókat, mert nekem is volt hozzá szerencsém, áprilisban csípték a lábamat össze, rendszeresen. Jól elvakartam. Azután bőrgyógyászat. Az első válaszoló írta, hogy 3 hónap után kipusztul. Na hát én olyat tudok, akinek azt mondta a rovarirtó ember, hogy 1 évre hagyják el a lakást, akkor pusztul ki biztosan. Nagyon szívósak. Van már valami új gombafajta, amit be kell permetezni, attól állítólag kipusztul, de egy vagyonba kerül, valami tízezer vagy több egy flakon, bár sokáig elég. És igenis át lehet vinni, át tud menni repedéseken, szomszédba is, de még buszon is össze lehet szedni sajnos.
2013. okt. 18. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Én most teljesen tanácstalan vagyok. Már másfél hónap eltelt azóta h.a kislányomon voltak csípések. Azóta semmi. Senkin nincs csípés semmi jel h.poloskák lennének. Átforgattuk az egész lakást is. Még a lányom ágyát is szétszedtük szétvagtuk a kárpitot, de semmi. Körbefújtuk a lakást ágyat biokillal. Semmi. Már pont megnyugodtam volna, már volt h.aludni is mertem és nem lesben álltam éjjel a telefonommal világítva. Erre ma hallottam h.már 6lakásban írtottak a lépcsőházban.
2013. okt. 18. 22:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!