Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Hogyan érhetem el, hogy a...

Hogyan érhetem el, hogy a szomszédaim elköltözzenek mellőlem?

Figyelt kérdés

A szomszédaink szociopaták, akiknek nem áll másból az életük, minthogy a miénket pokollá tegyék. Amióta mellénk költöztek, állandóan csinálnak valamit, amivel élhetetlenné teszik az otthonunkat, most például idehoztak egy hülye kutyát, ami éjjel-nappal megállás nélkül ugat és még csak el se tudjuk zavarni.

Persze tudom, hogy van törvény meg rendőrség is a világon, csak az a baj, hogy ők egyikkel se törődnek, van egy csomó havarjuk, akik valószínűleg elintéznének minket, ha feljelentést tennénk, már nem egyszer megfenyegettek minket, én például több halálos fenyegetést is kaptam tőlük.

Az érdekelne, hogy hogyan tudnék megszabadulni tőlük anélkül, hogy hatósághoz kellene fordulnom, mert az nem sokat érne ellenük és a családomat is veszélybe sodornám. Gondolkoztam, hogy elkapom az egyiküket és helyreteszem, csak attól tartok, hogy annak is a családom látná a kárát.

A környéken senki nem áll mellettünk, mindenkit ellenünk fordítottak a kedves szomszédaink, állandóan mindenféle hazugságokat terjesztenek rólunk.

A családom fél, én tehetetlen vagyok, mert úgy néz ki, hogy bármit is teszek, csak a szeretteimet sodrom veszélybe. Nincs pénzünk, nem tudunk elköltözni.

Ilyenkor mit lehet tenni?

Hogyan szabadulhatnék meg a szomszédaimtól?



2014. máj. 24. 07:17
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
A második bekezdésben elírtam haver szót, azt akartam írni, hogy van egy csomó haverjuk, de nézzétek el nekem, már egy hete nem aludtam a szomszédok miatt, csak a kávé és az adrenalin tart életben.
2014. máj. 24. 07:28
 2/24 anonim ***** válasza:
13%
Vegyetek a kutyának valami kaját, és kérdezzétek meg a szomszédot, hogy adhattok-e a kutyának.
2014. máj. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

A kutyát csak példának hoztam fel, az csak egy csepp a tengerben.

Meg majd pont arra fogom költeni a kevés pénzünket, hogy kaját vegyek annak a kutyának, amitől nem tudunk aludni és napközben sincs nyugtunk tőle. Na meg majd kérlelni fogok valakit, aki fenyegeti a családomat.

Zseniális ötlet, mondhatom.

2014. máj. 24. 09:15
 4/24 Hengerelőhereverem válasza:
88%
Akkor menj be egy másik kerületi rendőrségre ahová a kezük nem ér el, mond el a problémádat és, hogy mindig eltusolják az ügyeket amiket ellenük akartok intézni, és akkor szigorúbb elbírálás alapján még a helyi rendőrséget is megvizsgálják.
2014. máj. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Ez jó ötlet, megér egy próbát. Kösz a segítséget.
2014. máj. 24. 14:39
 6/24 anonim ***** válasza:
83%
De miért fajult idáig a dolog? Nem lehetett volna az elején békésen elintézni a nézeteltéréseket? Még a legvadabb emberek is megszelídülnek, ha normális hangnemben szólnak hozzájuk. Egy kutya pedig ugat, az a dolga. Ha kertes ház, akkor a Holdat ugatja, vagy a rókát. Kedves hangnemben kellene beszélgetni velük, hogy együtt keressétek meg a megoldást. De - úgy látom a leveledből - te is eléggé vehemens vagy.
2014. máj. 25. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Hidd el, próbáltuk mi normálisan elintézni a dolgot, dehát velük nem nagyon lehet rendesen beszélni. Ők nem olyan típusok, akiknél hatnak az észérvek.

Tény, hogy én se vagyok az birkatürelmű embertípus, de valahogy nem tudom tolerálni, hogy valaki csakúgy odapofátlankodik a szomszédomba és elkezdni szivatni a családomat.

2014. máj. 25. 09:09
 8/24 A kérdező kommentje:
Ja és nem vagyunk velük beszélőviszonyban, ők valamivel jobb anyagi helyzetben vannak, mint mi és úgy lenéznek minket, hogy nem fognak "leereszkedni" hozzánk.
2014. máj. 25. 09:10
 9/24 anonim válasza:
saját lakásban vagy albérletben esetleg önkormányzatiban laknak a szomszédok?
2014. máj. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Elvileg saját, de úgy tudom, hogy egy vasat se fizettek érte, nem tudom, hogy jutottak hozzá, lehet, hogy nem túl legálisan.
2014. máj. 26. 08:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!