Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Ágyi poloskával van/volt...

Renáta891027 kérdése:

Ágyi poloskával van/volt sajnos dolgunk, ma volt kint az írtó! Kinek mennyi idő volt mire eltüntek?

Figyelt kérdés

2014. szept. 3. 18:03
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
1,5-2 hónap.Elvileg nem lehet emberre veszélyes irtószereket használni az EU szerint.De ennek rövidebb a hatóideje. Mindemellet a poloska petéjét nem öli meg , meg kell várni mire kikel és azért kell 2X irtani.Ha találtatok anyát akkor nagy valószínűséggel lesz még "újszülött"Mi vártunk egy hetet mindenféle mosás és takarítás nélkül.Aztán rá 3hétre újra csináltuk ezt a mizériát.Azota nincsenek.
2014. szept. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
mennyibe kerül nagyjából az írtás? Most sajnos nekünk is van velük dolgunk :/
2014. szept. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Én 5500 forintot fizettem Salgótarjánban!De sajnos magyarán mondva egy kalap sz.rt nem ért,mert van rajtam csípés :( És ma fújattam!!!!!!!!!!
2014. szept. 3. 21:10
 4/21 anonim ***** válasza:
én biokill-t használtam, egyenlőre csend van, nincs jele hogy még itt lennének, de kitudja!
2014. szept. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Fújás után még 4-5 napig lehetnek csípések, hiszen nem döglik meg mind, de ha majd átsétálnak a méregmezőn, akkor igen. Egy fújás általában nem elég, kell egy második is, mert a fújás a petékre nem hat. Pesten 11-20 ezerig láttam az árakat, nálatok elég olcsón megcsinálták.

Az hogy eltűnnek-e, függ attól is, hogy csak nálad vannak, vagy ha társasházban laksz, akkor valahonnan jönnek-e, mert ha igen, akkor hiába írtatod ki őket, ha a Gócos szomszéd nem teszi meg.

2014. szept. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Sajnos bérházban lakunk,és sokaknak van itt,de tagadják és nem fújatnak!
2014. szept. 4. 14:08
 7/21 anonim ***** válasza:
Akkor közös képviselővel, gondnokkal beszélni kell,
2014. szept. 5. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
5500,gyanúsan alacsony ár.Különben permettel és füsttel szoktak irtani.Sajnos nálunk is volt,mert társasban lakunk,mi biokillel csináltuk,valamint olyan fájó,jellegzetes érzést éreztünk csípéskor,hogy felébredtünk rá,a villanyt ilyenkor azonnal felkapcsoltuk,s elkaptuk.Kb 1 hónapig tapasztaltuk őket,szerencsére már nincs.De az 1 hónap alatt nem csíptek minden éjszaka,olyan 3-5 naponta csíptek.Állandó rettegésben vagyunk,hogy mikor jelentkeznek ismét,hiszen társasban bármikor felütheti a fejét!Pont kárpitozás előtt álltam a megjelenésükkor,most patthelyzetben vagyok mi legyen,mert hallottam olyat,hogy az ágyat bizony ki kellett dobni,-javasolták az irtók-mert annyira fertőzött volt!
2014. szept. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 oxigenaqua válasza:
100%

AZ ágyi poloskát azért nehéz irtani,mert ellenben pl a csótánnyal méreggel mérgezett kaját nem eszik meg,mivel ez élősködő csak emberi érrel táplálkozik.

Az irtószerek skálája széles spektrumú,de sajnos csak az erős úgynevezett érintőmérgek hatásosak ellene.

Nekem is volt,a háztartásban kapható különböző csodaszerek sprayk nem használnak ellene.

Én a Fendona 5 WP nevű irtószerrel irtottam ki,2 x fújtam alaposan.Sajnos mivel nem vagyok rovarirtó ezért nagyon nehezen tudtam beszerezni mert Magyarországon gázmesteri engedély kell hozzá,attól függetlenül hogy ez nem gáz hanem egy por amit vizben kell feloldani.

Külföldröl,pl Erdély,Ukrajna,Olaszország engedély nélkül megvásárolható.

Ez érintőméreg és az egyik leghatásosabb.

Remélem tudtam valamennyire segíteni

2014. szept. 8. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Náunk 2szer irtottak, egy ideig nem volt, azután másfél hónap után ismét csípések. :-( Hol a csudába voltak idáig?
2014. szept. 8. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!