Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Rongyot húztam le a WC-n,...

Rongyot húztam le a WC-n, lehet belőle baj?

Figyelt kérdés

Egy ismerősömnél végeztem el a nagy WC-zést.

Amikor elvégeztem nem volt sehol WC-papír, és kénytelen voltam ott egy rongyba beletörölni. Majd azt a parfis végével vízzel együtt próbáltam leerőszakolni és nagyon nehezen ment. Most már bánom, akkor jó ötletnek tűnt.

A víz folyt utána aránylag olyan 70%-osan, de ilyen darálószivattyújuk van, és félek hogy abban elakad a rongy. Szerintitek be fog szorulni, el fog akadni a rongy? 1,5 napja történt..



#WC #dugulás #darálós wc #wc problémák
2014. dec. 13. 05:42
 1/10 anonim ***** válasza:
80%

:D


Az garantáltan el fog akadni, és szedhetik szét az egészet. Arra is nyilván rájönnek majd, hogy te voltál.

Nem fognak szeretni érte.


Én például a helyükben megtartanám azt a rongyot, és amikor legközelebb mész látogatóba, a "parfis" (partvis) nyelével betömném Neked oda, ahová nem süt a nap, és közben végig szidalmaználak.


De legalább a kategóriát jól eltaláltad, már ha magadra célzol vele ("Kategória: Otthon » Kártevők").


"akkor jó ötletnek tűnt."


LOL.

2014. dec. 13. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
90%

El fog akadni, csak idő kérdése..


Butaságot csináltál sajnos. Mondjuk az is érdekes hogy sehol nem volt WC-papír.

2014. dec. 13. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Jó csapat vagytok! A klozeton nincs WC papír, nálad nincs papírzsebkedő, újságot nem olvastok...
2014. dec. 13. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
Miért nem mentél akkor a kukoricásba, ott lett volna a kukorica... Brrr ;)
2014. dec. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%

Gratulálok kérdező! Nem lett volna egyszerűbb kiszólni, hogy valaki hozzon papírt?


A kérdésre válaszolva valószínűleg igen a darálót jobbik esetben ki kell majd szedni és leszedni róla a rongyot. Rosszabbik esetben leégetik a motort, úgyhogy szólj a rokonaidnak.

Mikor sertéstelepen építettünk új ólakat akkor egy bála madzag került bele és az megfogta a jóval nagyobb motort mint a házi darálós szivattyú.

Úgyhogy szerintem fog adni a szivattyúnak a rongyod.

2014. dec. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Más dolog, hogy nem otthon sz*****rni... Nekem nem lenne képem máshoz befűrészelni.
2014. dec. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%

Hálásan köszönöm kérdező, nagyon megkacagtattál. Elképzeltem, amint dolgodat végezve körülsasolsz, és megdöbbenve tapasztalod, hogy nincs papír. Aztán felkapod a felmosórongyot (vagy egy pólót a fregoliról) és kitörlöd vele. A partvissal való hadakozásnál már a térdemet csapkodva hahotáztam :-)

Isteni történet, akár valós, akár kitalált.

Köszönöm, hogy megnevettettél!

2014. dec. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom miért kell lepontozni. Olyan nagy baj, hogy én illetlensegnek tartom azt, hogy máshoz besz....jon az ember? Kivétel ha hasmenése van, bár azt is vissza lehet tartani.
2014. dec. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 jan1k4papa válasza:
-.-
2014. dec. 29. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 rionen válasza:
Ha menni kell, hát menni kell.... De én ezek után nevet lakhelyet országot bolygót változtatnék....
2014. dec. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!