Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Sürgős! Mit csináljak ha...

Sürgős! Mit csináljak ha elbújt egy pók a szobámban?

Figyelt kérdés
Nyugodtan feküdtem az ágyamban és laptopoztam amikor azt veszem észre hogy a mellkasomon mászik egy ilyen nagyobb fehéres,átlátszós pók.Annyira megijedtem hogy rögtön felugrottam,fogalmam sincs hogy hova repülhetett el.Már nagyjából körbe néztem,de persze nem találtam sehol,főleg hogy elég nehéz észrevenni mert ilyen kis fehéres.Így is nagyon bepánikoltam,már attól is ha ilyen méretű pókot látok,nem még hogyha rajtam mászik.Az lenne a kérdésem h szerintetek mit csinálhatok ilyenkor?Mégsem pakolhatom ki a szobám az éjszaka közepén és mi van hogyha közbe kimegy a szobámból én meg még mindig keresem.Nem tudom hogy a pókriasztó használ-e valamit.

2015. ápr. 11. 21:20
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Semmit.
2015. ápr. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
A pók hasznos állat. Hagyd békén. Meg ha most belegondolsz szerintem éjszaka már jó párszor mászott már rajtad, szerintem még együtt is aludtatok egy párszor. Sőt a barátnőm járt már úgy hogy arra kelt fel hogy egy pók mászott bele a szájába és arra kelt hogy valami csiklandozza és ő ugye lenyelte és kiköhögte a turhát benne meg a félhalott pók vergődött. És ő sem foglalkozott azzal hogy jaj most pókok vannak a szobába, mi legyen. Hanem visszafeküdt és aludt tovább. Nem kell ezzel foglalkozni majd előjön ha akar.
2015. ápr. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 piriiiii ***** válasza:
59%

A kettes nem ismeri a póktól való iszonyatot... :D

Egyébként tényleg nem tudsz semmit csinálni. Velem ugyanez történt tegnap, a karomon mászott a pók, épphogy észrevettem, lesöpörtem, és onnantól kezdve gőzöm sem volt, hogy merre jár. Kicsit még az agyamban volt, hogy te jó ég, milyen undorító kis teremtmény, hiába hasznos és ártatlan, utána elfelejtettem, és aludtam az igazak álmát. Tedd ezt Te is! :)

Milyen pókriasztóról beszéltél?

2015. ápr. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%

Így van a pókokat szeretni kell. Nekem is van a Pistike (így hívom) hát ez egy haláli kis teremtés. Olyan kis játékos még mindig pedig már nem mai gyerek. Mostanában meg olyan kis sértődékeny mert mindenre csíp, ami nem is fáj annyira csak olyan nehezen kapok utána levegőt, de legalább erekciót okoz.


Itt van az édesem:


[link]

2015. ápr. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%
Én inkább maradnék a macskáknál meg a kutyáknál :D
2015. ápr. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hagyd égve a villanyt, a legtöbb pók nem szereti a fényt és a mozgást. Valószínűleg ő jobban fél tőled, mint te tőle, meg hát egy csípésbe nem halsz bele, legalábbis itthon nincsenek annyira mérges pókok. Külföldön már más lenne a helyzet... Elkapni max akkor tudod, hogy újra előjön, nem tudok róla, hogy lenne külön pókcsapda.
2015. ápr. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Tegnap sikerült elkapni,vagy egyhét szadizásom után,minden este fel volt oltva a villanyom amíg el nem aludtam.Aztán egyszer csak reggel előjött,szerintem már megunta és feladta jött öngyilkos lenni.A lényeg hogy végre meglett,mert miután írtam ezt a posztot már többször is rám ijesztett aztán pedig elbújt.

De köszönöm mindenkinek a segítő és kevésbé segítő(troll) kommenteket. ;D

2015. ápr. 20. 07:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!