Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Ez milyen csípés lehet?

Ez milyen csípés lehet?

Figyelt kérdés
Pár hete kiderült, hogy ágyi poloskáim voltak, amik tegnap irtásra kerültek egy szakember által. Csipkedtek rendesen, volt is a csípéseknek egy ronda kinézetük. Ma éjszaka már nem csípett meg semmi, ám ez nem zárja ki azt, hogy nem maradt még 1-2 poloska, de! Nemrég feküdtem az ágyban, és úgy fél óra múlva elkezdett viszketni az alkarom. Ez a csípés viszont úgy néz ki, mint a csalán csípése. Belegondoltam jobban, hogy ilyen csípésem nyáron is volt 2 db, szintén az alkaromon, csak az a kónyök tájékán. Picit most össze vagyok zavarodva, mert nem tudom, hogy most mire gondoljak, mi ez. A válaszokat előre is köszönöm! (Amíg megírtam a kérdést, lement a duzzanat, de még látszik a helye, és mondjuk, hogy már nem is viszket...tényleg nem tudom mi ez)

2015. nov. 7. 03:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Ágyi poloska csípése is lehet csalánkiütés-szerű, de az nagyon viszket, szinte csillapíthatatlanul, és sokáig megmarad a helye.
2015. nov. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Az tuti ágyi poloska maradt ott de miután kiírtják 2-3 napig nem szabad használni az ágyat, és a ruházatot ágyneműt nagyhőfokon ki kell mosni. A csípésed 100% hogy maradék poloska ugyan is tapasztalatbol mondom nekem is volt ilyenem.
2015. nov. 29. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!