Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Ágyi poloska lefagyasztást...

Ágyi poloska lefagyasztást mennyiért csinálnak? 1,5 szobás lakásról lenne szó.

Figyelt kérdés

2015. nov. 10. 12:05
 1/1 Scharf Dávid válasza:
12. 500 Ft a hivatalos ára itt Miskolcon, de valaki 8000-ért is megcsinálja. Nekem 8-ért csinálták. Igaz, nem fagyasztás volt, hanem egy 30%-os Protect-tel, a bolti - ha jól tudom - csupán 1%-os. Csótányom, és ágyi poloskám is volt, mert így volt "jó" nekem :), de 1 irtás után eltűntek. Ez egy fehér folyadék - a Protect -, amit a vándorlási és telephelyükre permeteznek. Büdös van utána kb 1-4 órát, de szellőztetés után minden okés. Felmosni nem szabad kb 3 napig. A szer hatóideje száradása után is 2 hét, ami alatt az élősködők a fészkükbe viszik a mérget, és a petéket is lemérgezve, azokat kikelésre alkalmatlanná teszik. Nem lesz több szaporulat. Az ágyneműt én kidobtam, igaz, elég lett volna a 90 fokos főzőmosás, de én direkt elhasznált vackokat használtam az ágyra, mikor észrevettem a bajt. Az összes bútort befújattam, még a bútor belsejét is. Festés előtt álltam, úgyhogy nem érdekelt.
2015. nov. 13. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!