Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Ágyi poloska, vagy bolha?

Ágyi poloska, vagy bolha?

Figyelt kérdés

Közel 1 hónapja, hogy valami csipked éjszaka, 1-2 naponta mindig szerzek 2-3 új csípést, általában a karomon és a lábamon, de előfordult már a hasamon és a fejemen is. Az is biztos, hogy szintén 1 hónapja itt volt nálunk ismerősömék kutyája, aki megfordult aznap a szobámban. Kb. 1 hete mikor felnéztem a szoba falára, úgy 6-7 darab valami volt beleragadva a pókhálóba, itt van az egyikről egy kép: [link]

4-5 mm nagyságúak voltak, és nem tudom eldönteni, hogy pontosan mi ez, de mióta megöltem őket, azóta 1 darabot sem láttam. Az ágy körül Raid rovarirtó port szórtam szét, minden nap porszívózok és fújok Chemotox-ot, de ennek ellenére mindig találok másnap reggelre új csípéseket magamon. Lassan az őrületbe fognak kergetni:( Kérlek titeket, ha bármilyen tippetek van, írjátok le, köszönöm!



2015. nov. 3. 01:16
 1/5 anonim válasza:
Hát egyszer nálunk voltak ágyi poloskák, ami furcsa, hogy csak a lakótárs fiút és a barátomat csipkedték össze, de nagyon durván, sebes lett az összes csípésük. Szóval inkább az alapján tudnád beazonosítani, hogy milyín fajta csípést okozott. De nehéz ám kiírtani őket sajnos, a parkettaszegélybe is elbújhatnak.. Mocskos kis dögök az ágyi poloskák. Rengeteget olvastam róluk
2015. nov. 3. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
3,5 hónap alatt kihalnak maguktól ha ágyi poloska
2015. nov. 3. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ebben a pillanatban is megcsípett valami a lapockámon, egyből 5 helyen, pedig a székben ülök az ágy mellett, viszont ezek a csípések nem pirosodtak be, csak feldagadtak. Kezdek frászt kapni, én már nem értem mi van...
2015. nov. 3. 02:36
 4/5 anonim ***** válasza:

állítóag a gőzporszívózással ki lehet irtani az ágyi poloskát az ágyból meg a szőpnyegből. azt is olvastam, hogy az ágyneműt pár napra ha fagyasztó hűtőbe teszik, akkor ott is ki pusztulnaqk belőle.

a bolháról annyit, hogy nemcsak kutyabolha van, van ember-bolha is. ha ürülésekt látsz fekete pöttyöket a lepedőn, akkor még nem mindet sikerült kipusztítanod.

2015. nov. 3. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a kommenteket! Azt hiszem megtaláltam a kolóniát egy másik matrac mögött, undorító férgek!! Még ma kihívom az irtókat, remélem soha nem lesz velük dolgom többé.
2015. nov. 3. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!