Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Létezik valami madárhálónál...

GooseBumps kérdése:

Létezik valami madárhálónál esztétikusabb, de hatásos módszer galambok távol tartására?

Figyelt kérdés

Panellakás erkélyén évek óta madárhálóval védekezünk a galambok ellen. Előző tulaj előtt rendszeresen bejártak, idefészkeltek, és persze mindent összepiszkoltak. Amikor beköltöztünk szépen kitakarítottuk az erkélyt, és madárhálót húztunk fel, ami bár hatékonyan távol tartja őket, nem épp esztétikus.

Neten egy-két cég saját marketingje helyett nem sokat találtam a témában, szóval arra lennék kíváncsi, hogy ismer-e valaki olyan egyszerűen megvalósítható, olcsó megoldást, ami tényleg működik?

Főleg saját tapasztalatokra lennék kíváncsi. :-)

Köszi előre is mindenkinek a válaszokat!



2016. jan. 10. 12:41
 1/5 A kérdező kommentje:
*előző tulaj idején, kicsit elírtam, de a kérdés szempontjából nem túl lényeges.
2016. jan. 10. 12:44
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem saját ötletem, de Németországban minden állomáson tüskéket raknak minden táblára, vízszintes rúdra, így nem szállnak és piszkítanak oda a madarak. Talán valami ilyen vonalon is elindulhatnátok, messziről egyáltalán nem látszik.
2016. jan. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem a cicák miatt macskaháló van feltéve. Átlátszó, egyáltalán nem zavaró. Sajnos, bármilyen más módszert próbálsz, be fognak repülni.
2016. jan. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A tüskés megoldással sem vagyok előrébb, akkor a kilátás talán szebb tőle, csak az erkélyt nem tudom használni. :-)
2016. jan. 11. 13:30
 5/5 A kérdező kommentje:
Hmm, a cicaháló egy fokkal talán szebb lenne, ha tényleg nincs más megoldás lehet benevezek erre. :-)
2016. jan. 11. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!