Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Támogatnátok a csótány es a...

Támogatnátok a csótány es a rend iránti felkelést?

Figyelt kérdés
Hali! Az a helyzet, hogy sokadik éve lakunk ugyanott, ám a helyzet nemhogy javulna, inkább romlik. Bár télen jobb a helyzet. Szóval csótány van, de rengeteg. A bérlő spriccelget kedve szerint néha itt, néha ott. Szakértő minek... Én arra gondoltam, aláírást szervezek, ha ez nem hat, akkor magunk vonjuk le az alberletbol es mondjuk a gélezést választjuk. Havi 3000\fő, van ismertség és a géllezés hatásos. Akkor szervezem én. De sok van, még több lesz a jó időben, úgyhogy most cseldkedjünk! A főbérlőt csak a pénz érdekli! Szerintetek csatlakoznának a többiek is és ha nem, hogy fizessük nekik? Nem panel. Presszoval egybekötött házrész, alul három szoba+konhya,fürdő.Felül ugsanez. Mellette csalaxi hazbol kialakktott 2 garzon. Emeleten 3 szoba. Ja es a garazs is kulon garzon. Szoval sokan vagyunk, szedett-vedett nepseg. Velemeny?
2016. jan. 26. 03:40
 1/2 A kérdező kommentje:
Grátisz: az udvar egy gyűjtöhely, szemetdomb. De ilyenkor behuzodik a csotany, most kell megfogni!!!
2016. jan. 26. 03:49
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha lehet inkább költözz el onnan...
2016. febr. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!