Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Hangyairtás mászó baba mellett?

Hangyairtás mászó baba mellett?

Figyelt kérdés
Biokillt hasznàlhatok mászó baba mellett?Illetve nem szeretném ott befújni ahol màszik félek hogy baja lesz.Lehet baja tőle?

#hangya #Biokill #màszó baba
2016. máj. 8. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:
9%

A Biokill mindenkire ártalmas, nemcsak a babára. Ha nem akarsz bajt, akkor ne használd sehol.


De egy pici gyereknek egész biztos káros.

2016. máj. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ártalmas , hagyd ki inkább .
2016. máj. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Melegvérűekre nem ártalmas. De, hangyák miatt nem szükséges így használni: https://www.youtube.com/watch?v=o9e8h_Cg72k , én nem is merem.


Egy 2 milliliteres (2 cm³-es) orvosi fecskendőt használok, injekciós tűvel.

Kiderítem, hogy honnan bújnak elő.

- Ha össze-vissza mászkálnak, akkor összesöpröm őket, néhányat hagyok. Ezek a legrövidebb úton menekülnek a lyukhoz, repedéshez, ahonnan előbújtak.

- Ha a fal mentén, sorban közlekednek, akkor egyszerűen megfigyelhető, honnan jönnek, hova mennek vissza.

Ha csak egy lyuk, akkor a tűt beleillesztve, lassan belenyomok egy-két fecskendőnyit.

Ha repedés, akkor a tű hegyét végigvezetve, szintén lassan nyomok bele anyagot.

Az időközben visszatérők rövidesen elpusztulnak, a többiek sose jönnek elő.

Így teljesen nyomtalan, észrevehetetlen az irtás, és igen gazdaságos is.


Spriccelni – akkor sem permetező szórásra, hanem vékony sugárra állítva a szórófejet – csak nehezen, körülményesen elmozdítható bútorok mögé próbálnám. De, tapasztalatom szerint nyílt, elérhető helyekről szoktak előjönni.

2016. máj. 9. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat mindenkinek.Csak egy sarkot fújtam be a kislànyom oda nem fér be.
2016. máj. 9. 03:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!