Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Mitől döglik meg a poloska?...

Mitől döglik meg a poloska? Mit lehetne ráfújni pl?

Figyelt kérdés

Rettegek a barna színű mezei poloskától, közel se merek menni hozzá, nem tudom lecsapni. =(


(Akkor félek tőle, amikor repül, tehát amikor nem repül, akkor meg attól féleg, hogy repülni Fog.)


Domestost már próbáltam, túlélte.


Van szúnyogháló, néha mégis bejön 1-2 db, pl ha bejövök az ajtón, vagy ilyesmi.



2016. okt. 1. 17:00
 1/7 anonim ***** válasza:
43%

Ne csapd le, ne nyomd szét, akármilyen sérülés éri, olyan bűzt fog árasztani, hogy napokig nem fogod tudni kiszellőztetni!

Papírzsepivel fogd meg, gyorsan csomagold össze, de úgy hogy egészben maradjon.

Ettől kezdve akár kívül tessékelheted az ajtón-ablakon, vagy éppen egyéb helyen lehúzod...

2016. okt. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
egy üveggel ki lehet dobni - mezei poloska invázió van - soha nem volt ennyi!
2016. okt. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

De az lenne a lényeg, hogy ne kelljen hozzá közel menni egyáltalán... :S


(A szaga nem zavar!)

2016. okt. 1. 20:54
 4/7 anonim ***** válasza:

A Domestos hogy jutott eszedbe? Fertőtleníteni akartad?

Valami rovarirtó spray még meg is ölné, mondjuk, Chemotox vagy egyéb.

Igaz, elég jól bírja a többi rovarhoz képest, de azért lelassul tőle, aztán idővel feldobja a bakancsot.

2016. okt. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát a Domestosnál "mérgezőbb" dolgom nem volt itthon, rovarírtó sprayt se vettem még, mert nem tudtam, hogy megdöglik-e tőle a poloska.
2016. okt. 1. 21:13
 6/7 anonim válasza:
Hajlakk. A legerősebb. Nem vicc! Muterom adta a tippet, frankón beválik, még röptében is le tudod lőni. Egyébként tényleg undorító a zümmögésük én is utálom, de a fényre mennek. Bizonyos közelségbe ezzel a megoldással is oda kell menni, de sokkal jobb, mint az üveg, vagy zsepi... :)
2016. nov. 12. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ja és ettől még mászni fog, tehát nem döglik meg, de frankón repülésképtelen lesz a trutyitól. :)
2016. nov. 12. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!