Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Panel lakásból hogyan lehet a...

Panel lakásból hogyan lehet a csotányokat kiírtani?

Figyelt kérdés

hajlanba veszem észre és csak a konyhában megjelentek a csotányok egész kicsik most meg egy pár napja hát elég nagyok és csak a konyhaba talalom őket a mosogató illetve az alatt.. Mit tudtok javasolni hogy ezek a bogarak eltünjenek köszi előre is egyáltalán honnan a fenéből jönnek ?


Tisztaság van tehát nincs is a lakásba kosz és semmi ... már szó szerint félek !!!! :(


2018. ápr. 1. 23:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
54%
El kell gázosítani a lakást, ez pár napig tart. Arra az időre ki kell költözni.
2018. ápr. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
23%
Most vetted a konyhabútort? Mert akkor abban lakhatnak.
2018. ápr. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
74%

"A házilagos csótányirtás rendkívül körülményes. Nehéz fogást találni rajtuk. A távol tartásukra, riasztásukra ajánlott háztartási szerek, élelmiszerek nemcsak nem riasztják őket, sokszor az alkalmazhatóságuk is erősen megkérdőjelezhető. A lakásban található csótányok “irtására” házilagosan még mindig a legjobb a csapda. Ha rendszeresen vannak a csapdába, akkor viszont tanácsos azonnal csótányirtást rendelni. A csapdázás annál eredményesebb minél több természetes búvóhelyükre ki van téve, és a lehető legtöbb egyéb élelemforrásuk ki van iktatva."

[link]


[link]


El kell keserítselek! Ha egyszer megjelent a csótány, akkor az azt jelenti, hogy örökösen jelen lesz, hacsak az EGÉSZ HÁZ együttesen nem irtatja ki szakemberekkel!

Persze lehet, hogy valaki tud valami csodaszert, de nekem ez a tapasztalatom.

2018. ápr. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
78%

Csótánycsapda, de csak ha az egész házból kiirtjátok, akkor van értelme.

Nálunk a szomszédaink olyanok voltak, hogy szerették a csótányt, semmit nem voltak hajlandók tenni ellene. Ebben az esetben nem fog megoldódni.

2018. ápr. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
érrem köszi nem nem most lett a konyhabutor vée most vettem eszre hogy megkelentek hát köszönöm szánalmas ! :( A penelba mozognak allitolag de mondom a szobákba nem láttam csak a konyhába ! :( :( felek hogy be jonnek a szobába is :(
2018. ápr. 2. 02:34
 6/16 anonim ***** válasza:
81%

Házilag ne próbálkozz semmi értelme.Sok csótányirtót megvettem, de csak pénzkidobás volt.Hívni kell szakembert.Nálunk gélezett,2 nap alatt eltűntek a csótányok.Évek óta nincs.Persze,ha más lakásából újra terjednek, akkor más a helyzet.

Ezt megrendelheted, ha magad akarod csinálni.

[link]

2018. ápr. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Maxforce Quantum géles irtás és annyi nekik. Akkor is elég, ha a többi lakás nem irtat. Nálunk 1 gélezés elég volt és soha nem jött vissza.
2018. ápr. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
73%
Itt madzsaristánban ezek a szerek nem vásárolhatók szabadon.Csak szakember juthat hozzá, elvileg.
2018. ápr. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
93%

*elírtam: a Quantum az hangya elleni, az FC Magnum, Select vagy a Gold a csótány.

Igen, itthon csak szakember juthat hozzá, de ebayről bárki megveheti.

A hangya ellenit én is onnan vettem (mert téglában az jött fel a 8.-ra és nem találtam szakembert, aki ezzel végzi).

2018. ápr. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
90%
Nekünk is a gélezés jött be, szakember csinálta, azóta nem volt csótányunk, de ha lenne, megint megérne ennyi pénzt nekem.
2018. ápr. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!