Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Hol jönnek be a poloskák,...

Hol jönnek be a poloskák, amikor soha nem nyitom ki az ablakot? Talán a redőny résén vagy a légkondin át?

Figyelt kérdés
2018. okt. 7. 22:47
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
0%
A ruhádon mikor hazamész.
2018. okt. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Tegnap több mint tízet szedtem össze, aligha volt mind a ruhámon. A redőny pertlijének a lukait betömködtem, ma mégis bejutott négy. Nem bírok rájönni, hogy hol.
2018. okt. 9. 00:03
 13/19 anonim ***** válasza:

Simán bepréseli magát a műanyag nyílászárón is. Én nem tudom hogy csinálja. Igaz a redőny tokba simán bejut, onnan meg már mindegy szúnyogháló ide vagy oda.


Egyébként ajánlom a biokill nevezetű szert mindenkinek. 2-3 hetente körbe szoktam vele fújni az ablakokat kívülről és a redőnytokot is külső-belső oldalról.

Az erkélyen a földet 30-40 cm-es sávban, az erkély ajtót és azon falszakaszokat is, amiket jobban szeretnek. A redőnytokot szintén minden irányból.

Az ablakoknál nem veszek észre semmit, csak hogy heti 1-2-nél több már nem téved be.

Az erkélyen viszont volt hogy egyik napról a másikra össze söprögettem vagy 80 tetemet.

Így is gusztustalanok, de határozottan barátságosabb döglötten összetakarítani őket, mint sikítva rohanni a röptük elől. :D

2018. okt. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 mi a fene ***** válasza:
Hol lehet kapni Biolillt ? Permet, vagy spry ?
2018. okt. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Pl. gazdaboltban kapható Biokill, ha jól emlékszem, 1600 körül adták legutóbb.
2018. okt. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Igen. Gazdaboltokban, Praktikerben. 1600-2000 ft között mozog a fél literes kiszerelés. Hatásos, de sajnos elég drága (szerintem).

Fújós (nem hajtógázas), késleltett hatású, tehát nem azonnal döglenek meg, viszont cserébe 2-3 hétig műxik.

2018. okt. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Nálunk ahol műanyag ablak van rovarhálóval, ott még egy se jutott be, pedig redőny is van. Viszont a nagyszobában még régi kétrétegű ablak van,és a redőnyszalagnak elég nagy lukat fúrtak, de azt betömtem, és mégis bejönnek. Ma nem jöttek, de gondolom, csak a meleg miatt.
2018. okt. 9. 23:54
 18/19 anonim ***** válasza:
Az ablak résein másznak be.
2018. okt. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nálunk a szúnyoghálón keresztül jönnek be valahogy úgy, hogy redőny (és azzal együtt lyuk) nincsen... Szerintem teleportálnak a r00hadékok, vagy féreglyukat használnak. Kiakasztó!!
2018. okt. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!