Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Háromszor volt ágyi poloska...

Háromszor volt ágyi poloska írtás már nálunk, és azóta mi is próbálkoztunk protect irtóval és még mindig vannak ötlet esetleg?

Figyelt kérdés
El hibáztuk mikor új ágyat vettünk az irtás után mert ugyanúgy bele költöztek és mikor kint voltak a 3. írtásnál szinte le is lettünk tolva hogy minek hívtuk ki őket újra pedig voltak es csíptek is. Már lassan 7 hónapja szenvedünk tőlük. Mikor szét szedjük az ágyakat alaposan át nézzük nem találunk semmit. Hiába fújjuk nem tűnnek el. Remélem valaki tud segíteni. Előre is köszönöm!

2019. márc. 11. 21:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Esetleg más baj van, nem poloska!

Egy ÚJ ágyban nem lehet poloska, hacsak nincs tele vele az egész lakás, de háromszori írtás után kizárt.

Mivel nem találtok ti sem semmit, ezért valami más az ok, inkább valami allergia vagy hasonló. (Adott esetben a vegyszerekre reagáltok, amivel mérgezitek a környezeteteket.)

2019. márc. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem bele írni hogy találgatunk olyan poloskákat amiket ha szetnyomunk belul feketék és nincs benne vér.
2019. márc. 11. 22:15
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudom, segítség-e, egy tv műsorban láttam, hogy az ágyi poloska megbízhatóan csak magas hőmérsékleten pusztul el. Vannak elméletileg olyan irtók, akik átmenetileg 57 C fok fölé viszik a szoba hőmérsékletét, attól garantáltan elpusztulnak a poloskák, és vegyszermentes. Nézz körül az interneten, hogy van-e ilyen. A vegyszerrel az a gond, hogy nem jut el mindenhová, és az emberre is káros.
2019. márc. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ózon generátor megoldja.
2019. márc. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Majd írj privit, hogy mi lett...
2019. ápr. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!