Kezdőoldal » Otthon » Kert » A kert egy kis részében egy...

GyBlanka54 kérdése:

A kert egy kis részében egy kicsi japán kertet szeretnék kialakítani, de nem tudom milyen más növények vannak még a japán kertbem, milyen más növények vannak egy japán kertben?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy van a japán díszcseresznye, a bonzai fa, de nem tudom milyen más növények vannak egy ilyen kertben. A válaszokat előre is köszönöm (előre megjegyzem, h tudom, hogy a bonzai fa, az nem egy faj, és, hogy a troll válaszokat mellőzzétek, köszönöm).

#japánkert #japán díszcseresznye #bonzai fa
2019. szept. 7. 12:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Kövek, csobogók, kicsi híd és ezek:

[link]

2019. szept. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Remélem, nem minősíted troll válasznak, de inkább a gugliba kellett volna beírnod, hogy "japánkert növényei". Ott mindent leírtak, elmagyaráztak. Jobban, mint ahogy itt leírná valaki.

De nem annyira a növények fajtája teszi a japánkertet, hanem a növények elrendezése, a többi "berendezéshez" való viszonya. Bonyolult.

2019. szept. 8. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!