Kezdőoldal » Otthon » Kert » Mit lehet tennis virágföldben...

Mit lehet tennis virágföldben lévő kártevő ellen?

Figyelt kérdés
van egy virágom, ami 10 éve tökéletesen gyönyörű. Tavaly ősszel elköltöztem és utána nem sokkal egyre kezdte hullajtani a leveleit, mostanában, pedig naponta rengeteg lehulló vagy elsárgult levele van. Tettem már több helyre a lakásban, de sehol se jó. Egy ideje fura hangok jönnek a növény felől. Lehet valami a virágföldben? Átültetve nem lett, úgy nem kerülhetett bele. Viszont amikor költöztem, akkor fél napot az udvaron volt. De ennek már több hónapja, és a hangokat csak pár napja lehet hallani. Mit lehet tenni, ha valami van a földben? Van olyan szer ami a növényre ártalmatlan? Átültetni most nem lesz lehetőségem.

2020. jan. 23. 15:06
 1/1 anonim ***** válasza:

Rovar kártevők ellen: Force 1,5G.

Rászórod a földre, és belekapargatod.

Vagy Mospilannal beöntözöd.

2020. jan. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!