Kezdőoldal » Otthon » Kert » Elektromos fűnyíró? Megéri?

Elektromos fűnyíró? Megéri?

Figyelt kérdés
Egy kb 1000 négyzetméteres tagolt telek. “Gyümölcsös” résszel is. Ott a gyümölcsös részben, mivel gazos, tarackos, általában motoros fűkaszát használok, amúgy meg van egy motoros fűnyíróm is, ami már haldoklik eléggé, mivel jó régi már. Elektromos fűnyírón gondolkodom, mivel nincs annyi karbantartási igénye, csendesebb, nem okádja a bűzt, 60 ezerért láttam mulcsozó funkciósat is, ami a ház melletti gyepre nézve igencsak előnyös lenne. De 500 négyzetméter nem sok egy elektromos fűnyírónak?
2020. ápr. 19. 21:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Felejtsd el.A régi,ha még nem halt meg,az jó lesz a ház körül.
2020. ápr. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Önjárósba még elmehet.
2020. ápr. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ha eddig benzinesed volt, akkor meg fogod bánni az elektromost.

Tavalyelőtt 48-ért vettem benzinest MTD-t a Tescoban, pedig nekem, talán ha 1/5-e füves területem van mint neked. Szerintem egyáltalán nem hangosabb mint egy elektromos. Töredék része alatt lenyírom vele mint az elektromossal, közben nem kell szórakoznom a hosszbítóval, és nem használok el egy 5 literes kanna benzint se egy szezon alatt.

2020. ápr. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én 500 fűkaszával 800 pedig 1500w mtd eletronyossal vágok , zsinór az nyűg de kibírható
2020. ápr. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!