Kezdőoldal » Otthon » Kert » Az első képen a csomókba...

Az első képen a csomókba összekötött cékla mi tulajdonképpen? Palánta?

Figyelt kérdés
[link]
2020. máj. 6. 21:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen.
2020. máj. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen,azok palánták,de mi nem palántázzuk.
2020. máj. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Én jóval kisebbeket szoktam palántázni, de akkor még várok vele. Ha ekkorák is jók, ill. jobbak.
2020. máj. 6. 21:24
 4/6 A kérdező kommentje:
Én is vetni szándékoztam. Lehet, hogy jobban is járnék, nem kínlódna hetekig. Meg ha ekkora nagyságig várok, megsérül, amit meghagyni szándékozok.
2020. máj. 6. 21:27
 5/6 anonim ***** válasza:
igen, palánták. de nem kell addig várnod, hogy ekkorára megnőjenek, mi sokkal kisebbeket szoktunk palántázni, kb 3-4 lomblevelesen már mehet. nem is kell kímélni, túlél mindent. jól öntözd meg ültetés után. le fog kókadni, de ez normális, hamar összekapja magát.
2020. máj. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Megnézem, mennyire könnyű kihúzni épségben, mert nem a sorokat vetettem végig, hanem megfelelő távolságra, csomókban vannak.
2020. máj. 7. 07:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!