Kezdőoldal » Otthon » Kert » Normálisan nől a fű?

Normálisan nől a fű?

Figyelt kérdés

Kb. 2 hete volt elvetve a fű, és most valahol már szép nagy, viszont valahol meg ritkán nől, vagy még kicsik.

Normálisan nől így?



2020. máj. 14. 13:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is általában így szokott sikerülni.

Amint lehet, vesd majd felül újabb magokkal a ritkás részeket, a magok tetejére egy kis homokot szórva. Azért írtam, hogy amint lehet, hogy ha rá kell menned, hogy elérd azt a részt, akkor várj még egy kicsit, míg megerősödnek a fűszálak és nem okoz gondot nekik, ha letaposod.

2020. máj. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Háát, elvileg nem "normális", de elég gyakori. Mi is most füvesítünk, nekünk is ilyen lett. Semmi extra, ahol nagyon nem akar nőni, oda kell szórni egy pici plusz fűmagot, betakarni egy kevés földdel, aztán locsolni rendületlenül. Egyszer csak kinő. :D
2020. máj. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
74%

Nagyon sok fűmag nem kel ki, mert nincs megtermékenyülve.

Ha az első vetés már eléggé megnőtt, utánvetéssel korrigálhatod a foltokat, ahogyan a #2. válaszoló tanácsolta.

2020. máj. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Értem.

Köszönöm a válaszokat.

2020. máj. 15. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!