Kezdőoldal » Otthon » Kert » Érdemes Hecht 1238 -as elektro...

Érdemes Hecht 1238 -as elektromos fűkaszát venni kiskertben gazvágásra?

Figyelt kérdés
Kb 500 nm-ről lenne szó. Megbízható márka a Hecht, és az 1200 watt elég erős a gazvágáshoz? Adnak hozzá fém bozótvágó tárcsát, de lehet hozzá külön venni másmilyet? Nem írják sehol hogy a tárcsán mekkora átmérőjű furatnak kell lennie. (1400 wattosat szerettem volna, de mindenütt készlethiány van belőle, így maradt az 1200 wattos) Van valakinek tapasztalata elektromos fűkasza/ szegélynyíró használatával kapcsolatban?

2020. aug. 24. 22:27
 1/3 A kérdező kommentje:
Vagy a Fieldmann FZS 2050-E megbízhatóbb? Az áruk nagyjából ugyanannyi, de a fieldmann 1400 wattos, igaz nehezebb is vagy másfél kilóval.
2020. aug. 25. 01:22
 2/3 anonim ***** válasza:

én ilyet vettem: Black & Decker ST5530CM 3-IN-1 fűszegélyvágó / fűnyíró, 550 W


700 nm-es területem van, fűkaszaként és fűnyíróként is használható, könnyű, egy nő is elbír vele. Az egyik legjobb vételem volt.

2020. aug. 25. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Savazó válasza:
A fieldmannt meg ne vedd én egy éve vettem de sajnos nagyon sok apró probléma van vele. A motorja az erős de minden más nagyon gyenge. Kiesnek a csavarok a rezgéstől kimennek a menetek belőlük, a motort összesen egy darab csavar tartja a száron amiben kiment a menet a rezgéstől szinte majd leesett a motor, a középső részt nem lehet normálisan összecsavarozni rés marad ahol a por bemegy. Szóval nem ajánlom.
2020. aug. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!