Kezdőoldal » Otthon » Kert » A városi rokonaim kiröhögtek...

A városi rokonaim kiröhögtek mert konyhakertet telepítettem 25 évesen. Igazuk van?

Figyelt kérdés
Szerintük ez oreglanyos és azzal jonnek, hogy a kapalgatasra forditott időm helyett jarjak inkabb baratnokhoz kavezni vagy szepsegszalonba.... Ez csak szerintem volt sértő?

2020. szept. 18. 15:19
 1/7 anonim ***** válasza:
40%

Érdekes kérdés. De ugye csak kitaláltad? Városi rokonaid mindent megtesznek, hogy legyen egy kiskertjük - sok közösségi kert van, ahol ültethetnek.

[link]

2020. szept. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem felesleges ezen megsértődni. Én egyetem alatt, 20 évesen kezdtem kreatívkodni, horgolok, kötök stb, egyik nap hajnalig söröztem a kocsmába, másnap egész este horgoltam, senkit sem erdekel..Jah es az albérlet teraszán futótököt és paradicsomot neveltem
2020. szept. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%

"jarjak inkabb baratnokhoz kavezni vagy szepsegszalonba"


Mert ezek nem öreglányos dolgok? :D

2020. szept. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%

Légy büszke magadra. NINCS IGAZUK.

Ha legközelebb meglátogatnak, nehogy adj nekik valamit is a kertből!

2020. szept. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
95%

Ők mit csinálnak a szabadidejükben ?

Brazil sorozatot néznek és chipset ropogtatnak ?


Szabad levegőn vagy. Csend, nyugalom. Én nagyon szeretem 8-9 óra irodai munka után.

2020. szept. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
69%

Mutasd meg ezt a filmet nekik.

https://www.youtube.com/results?search_query=ember+%C3%A9s+k..

És mondd el nekik, hogy az a zöldség/gyümölcs, amit a városban megvesznek, szó szerint 0 beltartalmi, cserébe viszont gyalázatosan magas szermaradvány értékkel bír.

2020. szept. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Majd nem fognak röhögni ha ők a boltba több 10.000 forintot fizetbek azért évente amiért te csak kimész a kertbe. Amúgy hasonló volt nállam is. 22 vagyok és egy közepes méretű fólia sátorban termesztek ezt azt. Sokat piszkáltak ismerősök, hogy én nem járok velük bárokba csajos estére hanem inkább kapálok, meg nincs műköröm, de minek azért hogy alá menjen a föld? 😂 Mert a sok pénz költésre alkalmas felesleges bulit vagy shoppingolást kihagyom. Úgy hivtak "tanyamanci", pedig egyébként átlagos vagyok, normális ruhába járok csak épp nekem nem az a fontos ami nekik. Viszont csomó pénzt megspórolok azzal, hogy zöldséget gyümölcsöt szinte egyáltalán nem veszek boltban és amit itthon termesztek 1000000x jobb minőségi a bolti, izetlen felfújt sz@roknál mint pl a paradicsom és egészségesebb is. Meg legalább edzésben tart. 😄 Nem tudom miért fáj ez valakinek, nekünk ez a jó nekik meg az. Nem egyforma mindenki
2020. okt. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!