Kezdőoldal » Otthon » Kert » Home Garden Deko tapasztalatok...

Home Garden Deko tapasztalatok? Megéri innen rendelni?

Figyelt kérdés

Először rendelek növényt internetről, egy 30-40 cm-es araucaria araucana-t, és ezen az oldalon találtam árban is megfelelőt. [link]

Róla lenne szó, ha valakinek van tapasztalata az oldallal, illetve a növénnyel, szívesen meghallgatom. Ajándék lesz és egy hónapig (Karácsonyig) nálam lesz, pincében, vagy bent, kb 20 fokban érdemes tárolnom?



2020. nov. 25. 12:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Pár hete rendeltem innen egy Seneciot, én maximálisan elégedett vagyok velük. A növényed gondozásában nem tudok segíteni
2020. nov. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem szabadban tárold, ez kültéri növény, az is kintre fogja ültetni, akinek adod. Ha bejönne esetleg ilyen -10-nél hidegebb idő, akkor arra az időre vidd a pincébe, vagy még inkább egy fűtetlen, de zárt melléképületbe, ha van. A szobában károsodik egy hónap alatt, meg ha nem elég hideg a pince, akkor ott is. Ha mondjuk panelben laksz, és nem tudod máshol tárolni, akkor csak karácsony előtt rendeld meg, egy hetet a pincében is elvisel. Vagy keress valakit, akinél eléldegél az átadásig. (Abban biztos vagy, hogy akinek adni akarod, az tudja és akarja megfelelően tartani? Ha minden jól megy, akkor ez egy helyigényes fa lesz.)
2020. nov. 26. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:) Igen, ő ért hozzájuk.
2020. nov. 27. 07:28
 4/5 anonim ***** válasza:
Benne vagyok pár szobanövényes Facebook csoportban, ahol nagyon jó tapasztalatokat olvastam olvastam erről a helyről. Nagyon alaposan csomagolnak, ezt szinte mindenhol kiemelték. Szóval szerintem megbízható hely, bár még személy szerint tőlük nem rendeltem.
2020. nov. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Személyesen szoktam tőlük vásárolni és gyönyörű növényeik vannak - láttam is, hogy hogyan csomagolnak (a szemem sarkából, mikor fizettem) és nagyon gondosan, odafigyelve.
2023. jan. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!