Kezdőoldal » Otthon » Kert » Szőlő felásás tavasszal?

Szőlő felásás tavasszal?

Figyelt kérdés

Egy sor szőlőm van a drótkerítésnél felfuttatva, csemege. Nem én ültettem, nem gondoztam még szőlőt. Az utcában láttam valakinél, hogy fel van ásva alatta a föld. Friss ásásnak tűnik. Metszette is. Most van az ideje? Ássam fel? Ennyi?

Célom, hogy legyen pár fej szőlő, és ne menjen tönkre, ne burjánozzon el, hanem szép legyen a szőlőlevél a kerítésen.



2021. febr. 22. 08:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem trágyázta is a szomszéd, azért ásta fel. Enélkül nincs értelme ásni.


Metszeni már elkezdheted nyugodtan. Tudod, pontosan milyen fajta szőlő? A yuotube-en rengeteg videó van fent, el tudod sajátítani könnyedén.

2021. febr. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Első wtf?


Szőlőnél a legjobb ősszel is felásni mélyen egyszer, utána tavasszal a felületét meg rotakapálni. Amúgy már én sem ásom mert nincs rá energiám, a metszés fontosabb

2021. febr. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem azért ásta, mert nincs rotációs kapája, és ásott földet könnyebb kapálni. Nekem van rotám, úgyhogy nem ásom...
2021. febr. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!