Kezdőoldal » Otthon » Kert » Ha a karalábét az uborka elé...

Ha a karalábét az uborka elé ültetem közel,akkor tudnak fejlődni? Illetve ha a borsót már elültettem,de lesz még -6 fok éjszaka,akkor elfagy?

Figyelt kérdés

Az ubi felfelé fut majd a kerítésre. A karalábét elé terveztem volna ültetni,mert kicsit elszaladtak a sorok és nincs már sok helyem. Vagy esetleg a retket ültessem az ubi elé,közé? Mind ezt úgy értem,hogy elég közel lennének.


A másik. 3 napja ültettem el a borsót,hagymát és répát. De holnapután -6 lesz éjszaka. Akkor vajon annyi a zöldségeimnek?


2021. márc. 3. 17:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Hat igazából ha a kerítésre fog folyni az uborka akkor igazán mindegy.

Az uborkát mi csak április végén május elején ültetjük.

Egyáltalán nem számít hány fok lesz holnap után. Hideg a föld nagyok az ejszaka nappal közötti kilengések kisem kezd csiarzni a mag.

A répa amugy is egy hónapig kel de hideg földbe megtovább es ha áprilisban fagyni fog akkor tehet benne kárt.

De egyébként március végén elultetheted a retket, borsót április végére beérik. Az ubit csak május elején veted akkor ezek a növények nem is találkoznak.

Szóval gondold át ezt egy kcsit mi mikor terem mert zavarosan írsz.

2021. márc. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tavaly olyan sokáig,kb június végéig volt borsó,azért nem merek rá alapozni. Pedig március elején ültettem.
2021. márc. 4. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!