Kezdőoldal » Otthon » Kert » Ültettetek már édesburgonyát?...

Ültettetek már édesburgonyát? Ha sikerült hogy?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 5. 19:01
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Hát jól. Astam egy kis likat aztán bele tettem és eltemettem ennyi.
2021. ápr. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én szoktam rendelni édesburgonya palántát és a sima sárga húsú mindig jól sikerült. Szép termést hozott.
2021. ápr. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, ugyan úgy ültettem majdnem mint a paprika és a paradicsom palántát, csak kicsit közelebb egymáshoz kb 10-15 cm távolságra, elegendő víz és tápanyag esetén szép lett a termés, ahol kevesebb vizet kapott ott gyengébb lett sokkal.
2021. ápr. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kb. 6 éve ültetek. Hol szép lesz, hol semmilyen, azonos tartás mellett. Tavalyelőtt pl. a 20 rendelt palántából lett vagy fél kiló... Többet nem is rendelek. Tavaly 25 körüli saját nevelésű palántát ültettem, némelyek alatt semmi értelmes nem lett, de a többség alatt szép nagyok voltak. 2 diszperzites vödörrel lett úgy, hogy ősszel beleszabadultak a pockok, és harmadát megették.

Fél méteres tőtávval szoktam, így is totál beborítják a földet. Ha sűrűbb, akkor elveszik egymástól a vizet meg a fényt.

2021. ápr. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!