Kezdőoldal » Otthon » Kert » Vettem sziklakertbe virágokat,...

Vettem sziklakertbe virágokat, neten azt írják a májusi fagyok után ültethető ki, várjak velük tényleg vagy holnap kiültethetem?

Figyelt kérdés

Kinai szegfű

Százszorszép

Tollas clózia


2021. ápr. 11. 01:06
 1/6 A kérdező kommentje:
Celozia
2021. ápr. 11. 01:07
 2/6 anonim válasza:
100%
Inkább várj, nem véletlenül írták rá valószínűleg
2021. ápr. 11. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Tartsd kint őket a szabadban, cserepestől. Ha fagy jön, éjszakára vidd be.

A százszorszép és a szegfű 10-14 nap szoktatás után mehetnek a helyükre, akkorra már bírni fogják a pár fokos fagyokat. Május elsején, ha az előrejelzésben már nem mondanak fagyokat, a celozia is mehet, de az fagyérzékeny, és utána is, ha fagy lesz esetleg, takard le éjszakára.

2021. ápr. 11. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sziklakertbe sziklakerti növényt kell tenni nem virágot.
2021. ápr. 11. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Na de az emberek többségénél nem igazi sziklakert a sziklakert, sóderrel meg minden, hanem pár éles szélű követ ráraknak egy halom földre, hogy olyan sitthalomnak tűnjön.

De hát akinek ez tetszik, csinálja. Aki ehhez kér segítséget, annak ebben segítek.

2021. ápr. 11. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen, valóban ez inkább sziklával elkerített 3 szintes kiskert 😅.

Köszönöm a válaszokat!

2021. ápr. 11. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!