Kezdőoldal » Otthon » Kert » Vettem most egy új husqvarna...

Vettem most egy új husqvarna 128R fűkaszát, kell zsírozni a szöghajtást?

Figyelt kérdés
Az eladó azt mondta nem kell, a neten meg azt olvasom kell, a leírásban pedig semmit nem írnak erről.
2021. máj. 14. 18:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Biztos van benne gyárilag, de azért nyomjál bele, baj nem lehet belőle. Meg a szezon végéig még egyszer-kétszer.
2021. máj. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
azt mondta az eladó hogy soha nem kell zsírozni hanem olaj van a szöghajtásban ami nem fárad el
2021. máj. 14. 19:04
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát olaj azért érdekes lenne, bár a legtisztább ott a fejen a csavar bele tudsz annyira lesni, hogy mi van benne. Egyébként az, hogy néha kap friss zsírt ártani biztosan nem fog.

143R2-be én szoktam szezononként frisset tenni.

2021. máj. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg az oldalukon.

Azt írják, biológiailag lebomló kenőanyag, azt meg lehet, hogy nem jó ötlet grafitos zsírral keverni.

[link]

Különben ennél olcsóbban vehettél volna egy legdrágább Fuxtec-et, egy olyan mégiscsak százszor különb, mint egy ilyen kis szegélynyíró.

2021. máj. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Savazó válasza:
Husqvarna 543 -mat vettem, én megnézttem de volt benne zsír de én azért egy kicsit nyomtam bele.Husqvarna gyári zsírt használok.
2021. máj. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!