Kezdőoldal » Otthon » Kert » A zöld színű zöldbab termésén...

A zöld színű zöldbab termésén apró, világos foltok, mindegyikben egy sötétebb pöttyszerűség. Valami szívogatja?

Figyelt kérdés
2021. júl. 7. 09:22
 1/5 A kérdező kommentje:
2x megpermeteztem Amistarral, ma reggel Cuproxattal(a levele se tetszik), most meg azt gondolom, rovarölő kéne, na de mi, mert nem tetves. Melyik atka lehet? Azzal meg lemosatom a Cuproxátot, a fene vigye el az egészet.
2021. júl. 7. 09:25
 2/5 anonim ***** válasza:

Atka szívogatása nem ilyen nagy, azt nem látod így külön-külön, hanem matt az egész felszín. Ami nagy, az pl. a poloskáé.

De fotó jó lenne.

2021. júl. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Poloska.
2021. júl. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, azóta rátaláltam a neten. Bár igazatok lenne, de ez sajnos vírus. De vírusos az uborka is, már dobtam ki, sőt cukkinit is. Azon jobban fölismertem.
2021. júl. 8. 18:39
 5/5 A kérdező kommentje:

Elintéztem az egész kertet az évek során:(

Most már csak a szomszéd kertjében reménykedhetek, amit használok. Oda majd bemosakodva járok. :)

2021. júl. 8. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!