Kezdőoldal » Otthon » Kert » Stihl fs 490 vagy Husqvarna...

Stihl fs 490 vagy Husqvarna 555rxt?

Figyelt kérdés

Mennyire megbízható a husqvarna a Stihlhez képest?

Sokkal gagyibb?



2022. jan. 15. 16:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
jaj neee...méghogy gagyibb? Ezek bevált világmárkák, igaz a stihl ismertebb, többet tudnak gyártni/eladni. Ezeket már csak hozzánemértéssel lehet tönkretenni
2022. jan. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A Husqvarna bírja az egésznapos munkavégzést.

Nem melegszik túl vagy ilyenek?

2022. jan. 15. 17:17
 3/6 anonim ***** válasza:
69%

Fűrészben a Husqvarna a jobb, fűkaszában kb. egy szint a kettő. Ilyen árban már mindkettő használható és megbízható.

A konkrét típusokat nem ismerem, de egy ilyen kategóriás régebbi Husqvarnát használtam, az elképesztő, mit kibírt. Pedig előttem is rettentő sokat gyilkolták már.

Az 555rxt nehezebb, de erősebb. (A Stihl ellen azt szokták felhozni a Husi-fanok, hogy a könnyítés miatt mindent műanyagra cserél, azt is, amit nem kellene.)

2022. jan. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Nekem Husqvarna van. Tüzifa aprításra vettem egy közepeset vagy egy picivel nagyobbat. Reggeltől estig gyilkoltam kánikulában is ha nekiálltam vàgni. Lánc , lap vagy csillagkerék kopáson kívül nem volt még baja. De hát ezek kopó alkatrészek nem hiba. Tehát bírja. Ugyan az a kategória a két márka közül a Husquvarna olcsóbb volt azért vettem azt.
2022. jan. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 jozsi811 válasza:
Ára miatt husqvarna. Stihl is jó de ára miatt a husqvarna.
2022. jan. 16. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem fs-480 van. Nem akarom reklámozni. Nem volt olcsó, de minimális szervizeléssel megbízhatón működik közel 10 éve. A másik márkához nem tudom tapasztalat hiányában viszonyítani.
2022. jan. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!