Kezdőoldal » Otthon » Kert » Elektromos fűkasza ajánlás?

Elektromos fűkasza ajánlás?

Figyelt kérdés

Abszolút nem értek hozzá. Szükségem lenne egy fűkaszára elhanyagolt udvarhoz. Négykerekű fűnyíró van, de van sok régi sziklakert, amit benőtt a gaz meg ilyen tuja szerű bokor, ki se látszanak a sziklák alóla. Ilyen magas fű, gaz, bozót nő rajta, azokat szeretném rendbe tenni.

Milyen készüléket vegyek, ami megbirkózik vele? Lehetőleg nem túl drága darab kellene, mert egyszer kellene alaposan megcsinálni, utána már kikapálgatom amit lehet, hogy a gaz ne nőjön vissza, ültetnék bele odavaló növényt.



2022. ápr. 30. 17:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Esetleg bérelni egy erős benzineset? pl nálunk 5-6e-ért adják oda 24órára.
2022. ápr. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ilyen használatra valóban az elektromos lenne jó.Javaslatom csak erről szól,mert nem ismerem milyenek vannak.
2022. ápr. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Hecht 1445 elektromos fűkasza. Bitang erős, benzinnel pancsolnod nem kell, nincsenek indítási nehézségek, összedugod a hosszabbítóval, gombot nyomsz és már indul is !


Hátránya a kábelre figyelni kell, és a dugvillája hajlamos kicsúszni a hosszabbítóból. Én szigetelőszalaggal szoktam körbetekerni és akkor tökéletes :)

2022. ápr. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

BLACK+DECKER BESTA530CM-QS Elektromos fűszegélyvágó, 30cm, 550W


nekem ez nagyon bevált, ha rajta van a kerekes kocsi, akkor normál fűnyíróként funkcionál.

2022. máj. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!